Proszę czekać...

Metro Redux

Metro Redux

Dystrybutor: Deep Silver
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 168.00 zł
Twoja cena: 34.99 zł

lub 146.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Metro Redux w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Metro Redux to najpełniejsza edycja kultowej gry Metro 2033 oraz Metro Last Light, przekompilowana przy użyciu najnowszej i najlepszej wersji silnika 4A Engine pod kątem nowej generacji urządzeń. Za produkcję odpowiada studio Deep Silver.


Metro Redux zawiera:

  • Metro 2033 Redux,
  • Metro: Last Light Redux.


Metro 2033 Redux
Wielbiciele oryginalnej gry odkryją na nowo świat Metra dzięki nowej, niewiarygodnej technologii oświetlenia, fizyce i dynamicznym efektom pogodowym.
Nowi użytkownicy otrzymają jedną z najwspanialszych strzelanin fabularnych w konwencji fascynującego survival-horroru z elementami eksploracji świata, walki taktycznej i walki z ukrycia.


Metro Last Light Redux
Jest rok 2034.  Głęboko poniżej ruin post-apokaliptycznej Moskwy biegnie sieć tuneli Metra, gdzie resztka ocalałych przedstawicieli rasy ludzkiej walczy o przetrwanie w obliczu śmiertelnego zagrożenia z zewnątrz, jak i od wewnątrz.
Krwiożercze mutanty czają się w mrocznych, podziemnych katakumbach, jak i na wymarłej powierzchni, gdzie pod zatrutym niebem szaleją toksyczne wichry.
 

  • Zejdź w czeluście moskiewskiego Metra – poznaj świat o niesamowitej atmosferze, ożywiony za pomocą najnowszych osiągnięć techniki graficznej w jakości 60 klatek/s.
  • Spójrz w oczy tworom rosyjskiej apokalipsy – wyposażony w maskę gazową i arsenał ręcznej roboty walcz przeciwko śmiertelnie groźnym mutantom i pełnym nienawiści ludziom w przerażająco wrogim otoczeniu.
  • Gra przekompilowana i dostosowana do platform nowej generacji – to nie jest zwykły „klon HD”. Metro 2033 przekompilowano przy użyciu udoskonalonego silnika Last Light. Nową wersję kultowej gry bez wątpienia docenią nowi gracze, jak i weterani.
  • Dwa wyjątkowe style gry: Spartanin i Przetrwanie – możesz przejść kampanię albo w powolnej konwencji survival-horroru, albo wyposażony w potężne umiejętności bojowe Spartanina.
  • Powraca legendarny tryb stalkera – czy odważysz się wkroczyć w grę w ambitnym trybie stalkera? Brak wyświetlacza przeziernego, bardziej zajadła walka i ograniczona ilość zasobów składają się na niezwykle sugestywną i mroczną atmosferę.
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Dual Core 2.2 GHz
Karta graficzna: GeForce 8800 GT
Pamięć RAM: 2 GB
Hdd: 10 GB
System: Windows Vista, 7, 8

Zaloguj się, żeby dodać opinie.