Proszę czekać...

Metro Exodus Expansion Pass

Metro Exodus Expansion Pass

Dystrybutor: 4A Games
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 99.99 zł
Twoja cena: 49.99 zł

lub 209.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Metro Exodus Expansion Pass w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie Steam. Wymagana podstawowa edycja gry Metro Exodus.Przepustka sezonowa Metro Exodus będzie obejmować dwa duże dodatki fabularne do gry z zupełnie nowymi scenariuszami osadzonymi w świecie Metro.

The Two Colonels — Tuż pod powierzchnią ziemi, pod martwymi ulicami Nowosybirska, pułkownik Chlebnikow próbuje dotrzeć do domu, aby powitać Nowy Rok ze swoim synem, Kiryłem. Ludziom nie wiedzie się tu jednak zbyt dobrze: szlam pochłania kolejne tunele metra, ataki mutantów są coraz częstsze, a zapasy cennej „zielonki”, chroniącej ludzi przed skażeniem radioaktywnym, topnieją w oczach. Aby ktokolwiek zdołał przetrwać, dowództwo musi sięgnąć po drastyczne środki…

Sam's Story — Sam, żołnierz amerykańskich Marines, który przed wojną służył w moskiewskiej ambasadzie, od dawna marzy o powrocie do ojczystego kraju i ma nadzieję, że jego rodzina żyje. W ciemnych tunelach metra wydawało się to niemożliwością, jednak gdy Spartanie dowiedzieli się, że Moskwa nie jest jedynym miastem ocalałym po wojnie, ta nadzieja przestała wydawać się tak nierealna.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.