Proszę czekać...

Metro 2033 EU

Metro 2033 EU

Dystrybutor: 4A Games
Język:
Multilanguage (PL)
Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 70.00 zł
Twoja cena: 19.99 zł

lub 83.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Metro 2033 w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Metro 2033 to strzelanina osadzona w niedalekiej przyszłości. Fabuła opowiada o nuklearnej apokalipsie, wskutek której ludność wszystkich miast uległa anihilacji. Za produkcję odpowiedzialne jest studio 4A Games.

Fabuła gry opowiada o społeczności, która egzystuje na terenie rosyjskiego metra. Nie brakuje czystej wody czy tlenu, elektryczności, a nawet żywności, jednak nie zmienia to faktu, że epoka dominacji człowieka na Ziemi przeszła do historii. Żyjące na powierzchni zwierzęta uległy bowiem różnego rodzaju mutacjom, stając się niebezpiecznymi monstrami. 

Właśnie te stworzenia pewnego razu zaczęły nękac mieszkańców północnej strefy schronu, zwanej VDNH. Ich ataki stały się coraz groźniejsze, a defensywa zorganizowana przez mieszkańców tej części obiektu, została silnie przetrzebiona. Gracz rozpoczyna rozgrywkę od przejęcia kontroli nad jednym z młodych mieszkańców VDNH, którego zadaniem jest przedostać się do legendarnego Polis (centralnej części metra), powiadomić tamtejszych mieszkańców o zbliżającym się zagrożeniu i poprosić o wsparcie nadwątlonych linii obrony.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Core 2 Duo lub lepszy
Karta graficzna: GeForce 8800 lub lepsza
Pamięć RAM: 1 GB RAM
System: Windows XP / Vista / 7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.