Proszę czekać...

METAL GEAR SOLID V: The Phantom Pain

METAL GEAR SOLID V: The Phantom Pain

Dystrybutor: Konami
Język:


Region: Europa
Platforma:
Cena sugerowana: 99.99 zł
Twoja cena: 69.99 zł

lub 293.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie Steam.Metal Gear Solid V: The Phantom Pain jest kolejną cześcią serii skradankowych gier akcji, stworzaną przez japońskie studio Kojima Productions. Początki serii sięgają 1987 roku a w jej skład wchodzi klika części głównych oraz wiele dodatkowych tytułów. 

W tej części serii wcielamy sie w postać, która pojawia się we wcześniejszej części serii zatytułowanej - Metal Gear Solid - Peace Walker. Nasz bohater -  Punished Snake (aka. Bog Boss), budzi się po długiej, dziewięcioletniej śpiączce, w która zapadł wskutek odniesionych ran. Poza dziewięcioma latami, nasz bohater traci również lewą rękę, jednak twórcy zadbali o to, żebyśmy zapoznali się z wydarzeniami, które do tego prowadzą. Na początku gry zostaje nam przedstawiony prolog, który szczegółowo opowiada o zdarzeniach, poprzedzającacych Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. 

Po tym, jak nasz bohater budzi się ze śpiączki szpital, w którym się znajduje zostaje zaatakowany a my musimy ratować się ucieczką, w której pomaga nam Ishmael - tajemniczy pacjent z zasłoniętą twarzą.

W tej części zostały wprowadzone pewne ulepszenia. Twórcy dają nam możliwośc eksploatacji otwartego świata - co jest nowością i zapewnia nam jeszcze więcej zabawy oraz możliwości rozwoju ścieżki działań naszego bohatera. Dodatkowo twórcy z Kojima Productions dołożyli wszelkich starań, aby zapewnić graczom realistyczną grafikę i dopracowaną fizykę w grze. 

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.