Proszę czekać...

Medieval II: Total War Collection

Medieval II: Total War Collection

Dystrybutor: The Creative Assembly
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 29.99 zł
Twoja cena: 24.99 zł

lub 104.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Medieval II: Total War Collection w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Medieval II: Total War Collection to pakiet zawierający stworzoną przez The Creative Assembly grę strategiczną Medieval II: Total War oraz dodatek Medieval II: Total War Kingdoms.

 

Medieval II: Total War gracze przenoszą się do średniowiecza, w lata 1080-1530, by stanąć na czele wybranego państwa i ruszyć na podbój Europy, Afryki, Bliskiego Wschodu oraz Nowego Świata. Twórcy zadbali o jak najwierniejsze odtworzenie realiów historycznych i kultury poszczególnych narodowości. W grze musimy zatem nie tylko podbijać coraz to dalsze tereny, ale też uporać się z Inkwizycją, wpływać na Papieża, prowadzić dyplomatyczne rozmowy i wykorzystywać szpiegów, by zyskać przewagę nad przeciwnikami. Musimy, oczywiście, dbać również o ekonomię naszego kraju. Na mapie strategicznej możemy zarządzać własnym państwem w trybie turowym, zaś podczas toczenia walk przenosimy się na trójwymiarowe pola bitew, w których ścierają się tysiące żołnierzy.

 

Dodatek Medieval II: Total War Collection poszerza grę o cztery nowe kampanie, 13 grywalnych frakcji, w tym Azteków, Apaczów i Majów, jednostki, agentów, typy budynków, zupełnie nowe terytoria oraz 15 map i scenariuszy dla trybu wieloosobowego. Dodatek wprowadza także tryb hotseat, pozwalający na wspólną zabawę przed jednym komputerem. Pakiet oferuje zarówno kampanie dla trybu wieloosobowego, jak i tryb multiplayer (internet lub LAN) dla maksymalnie ośmiu graczy.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Celeron 1.5GHz Pentium / AMD
Karta graficzna: DirectX 9.0c
Pamięć RAM: 512 MB RAM
Hdd: 11 GB
System: Windows 2000/XP

Zaloguj się, żeby dodać opinie.