Proszę czekać...

Medal of Honor: Warfighter EU

Medal of Honor: Warfighter EU

Dystrybutor: EA
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 150.00 zł
Twoja cena: 29.99 zł

lub 125.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Medal of Honor Warfighter w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.Medal of Honor: Warfighter to strzekabja FPS za produkcję któej odpowiedzialne jest studio Danger Close. Akcja została ponownie osadzona w czasach współczesnych.

Medal of Honor Warfighter pozwala graczom wcielić się w najlepszych, najskuteczniejszych żołnierzy i wziąć udział w misjach opartych na prawdziwych wydarzeniach. Pokazuje konflikt o zasięgu globalnym, w trybie dla jednego gracza toczący się w punktach zapalnych rozrzuconych po całym globie, zaś w grze wieloosobowej umożliwia wcielenie się w operatorów Tier 1 różnych narodowości. Takie rozwiązanie pozwala przedstawić metody działania 10 różnych jednostek specjalnych. Gracze mogą reprezentować w sieci elitarne oddziały ze swoich krajów, stając do walki przeciw najlepszym komandosom innych narodowości.

Głównym wątkiem Medal of Honor Warfighter jest historia żołnierza Tier 1 o pseudonimie  Preacher. Wróciwszy do domu po zakończonej służbie w Afganistanie, odkrywa on, że po latach rozłąki jego życie rodzinne jest na krawędzi rozpadu. Teraz próbuje ratować swoją rodzinę, jednak jego dawny świat nie daje mu zapomnieć o sobie. Gdy na teren Stanów zaczynają przedostawać się ładunki wybuchowe PETN o ogromnej sile rażenia, Preacher wraz z towarzyszami broni zostaje ponownie wysłany w misję. Muszą zaatakować przeciwnika na jego terenie, zanim wojna dosięgnie ich bliskich.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4GHz / Athlon X2 2.7GHz
Karta graficzna: NVidia 8800 GTS 512 MB / ATI Radeon 3870 512 MB
Pamięć RAM: 2 GB
Hdd: 20 GB
System: Windows XP/ Vista/ 7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.