Proszę czekać...

Medal of Honor

Medal of Honor

Dystrybutor: Electronic Arts Polska
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 109.00 zł
Twoja cena: 49.99 zł

lub 209.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Medal of Honor w ofercie na keye.pl . Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.Medal of Honor to słynna seria FPS-ów stworzona przez studio Danger Close.

Medal of Honor zapewnia wyjątkowe i realistyczne doznania z teraźniejszego pola walki - to autentyczne spojrzenie na współczesną wojnę w Afganistanie oczami współczesnego wojownika - Agenta Tier 1. Choć jest ich zaledwie kilkuset, ci elitarni żołnierze to precyzyjne i żywe narzędzia zniszczenia. Są prawdziwymi ekspertami w stosowaniu przemocy.

Kampania Medal of Honor dla jednego gracza jest opracowywana przez zespół Danger Close w ścisłej współpracy z agentami Tier 1, aby stworzyć jak najbardziej autentyczny obraz współczesnej wojny. Kampania jest zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami i działalnością agentów Tier 1.

Za powstanie trybu wieloosobowego Medal of Honor odpowiedzialne jest słynne na całym świecie studio DICE, czyli twórcy serii Battlefield. Gracze muszą polegać na swoich umiejętnościach i wiedzy, aby przetrwać zaciekłe walki w bliskim kontakcie, starając się awansować do statusu agenta Tier 1. Akcja, w której wziąć udział mogą nawet 24 osoby, rozgrywa się na mapach zainspirowanych prawdziwymi lokacjami, udostępniając realistyczne niszczenie otoczenie, wsparcie taktyczne oraz system modyfikacji uzbrojenia pozwalający tworzyć setki kombinacji.

 

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Pentium D 3.2 GHz
Karta graficzna: GeForce 7800 GT lub
Pamięć RAM: 2 GB
Hdd: 9 GB
System: Windows XP/Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.