Proszę czekać...

Mass Effect Andromeda EU

Mass Effect Andromeda EU

Dystrybutor: BioWare
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 239.99 zł
Twoja cena: 89.99 zł

lub 377.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Mass Effect: Andromeda EU w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.Mass Effect: Andromeda zabiera graczy poza Drogę Mleczną, do Andromedy. Czeka ich tam walka o nowy dom we wrogim środowisku, w którym to MY jesteśmy obcymi. Graj jako Pionier przewodzący oddziałowi szkolonych przez wojsko badaczy i korzystaj z rozbudowanych systemów rozwoju i personalizacji postaci. Oto kolejny rozdział w dziejach ludzkości. Wybory gracza zdecydują, czy zdołamy przetrwać w galaktyce Andromedy. W miarę poznawania jej tajemnic i z nadziejami jakie pokłada w tobie ludzkość przyjdzie ci zadać sobie pytanie... Jak daleko się posuniesz?

 

Główne cechy:

- Wróć do uniwersum Mass Effect. Prowadź pierwszych ludzi w Andromedzie podczas desperackich poszukiwań naszego nowego domu. W nowym rozdziale serii Mass Effect będziesz poznawać i werbować nowe, interesujące postacie zamieszane w zakrojoną na szeroką skalę kosmiczną sagę pełną tajemnic i galaktycznych konfliktów.

- Walcz o przetrwanie. Wraz ze swym oddziałem pionierskim mierz się z przerażającymi wrogami i stworzeniami. Nowe elementy systemu walk - możliwość niszczenia otoczenia, dodatkowy pionowy wymiar starć dzięki silnikom odrzutowym oraz nowe uzbrojenie i moce biotyczne - sprawiają, że wciągają one bardziej niż kiedykolwiek.

- Rozwijaj swojego bohatera. Stwórz potężnego bohatera korzystającego z niezwykłych broni, mocy i technologii. Znacznie bardziej elastyczne drzewko rozwoju zdolności i broni pozwala ci dostosować postać do swojego stylu gry, dzięki czemu nie powstrzymają cię nawet najpotężniejsi obcy.

- Zbadaj nową galaktykę. Wyznacz własny kurs w niebezpiecznym nowym regionie. Rozwikłuj tajemnice Andromedy i odkrywaj wspaniałe obce światy w toku poszukiwań nowego domu dla ludzkości.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core i5 3570 lub AMD FX-6350
Karta graficzna: NVIDIA GTX 660 2GB, AMD Radeon 7850 2GB
Pamięć RAM: 8 GB
Hdd: 55 GB
System: 64-bitowy Windows 7, Windows 8.1 lub Windows 10
Inne: DirectX 11

Zaloguj się, żeby dodać opinie.