Proszę czekać...

Mass Effect 3

Mass Effect 3

Dystrybutor: Electronic Arts
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 149.00 zł
Twoja cena: 52.99 zł

lub 222.56 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Mass Effect 3 w ofercie na keye.pl . Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.Mass Effect 3 to ostatnia odsłona trylogii science fiction o przygodach komandora Shpearda. Gra łączy akcję z elementami RPG.

Gra Mass Effect 3 rzuca cię w centrum pangalaktycznej wojny o odbicie Ziemi niemal niepowstrzymanemu przeciwnikowi. Tylko od ciebie zależy, jak będziesz toczyć tę wojnę. Przełomowa, interaktywna formuła fabularna napędza pulsującą akcję, a każda podejmowana przez ciebie decyzja może mieć straszliwe konsekwencje. Nazywasz się komandor Shepard - jesteś jedyną istotą, która może ocalić Ziemię przed zniszczeniem.
Nie walczysz jednak samotnie. U twojego boku do walki wkraczają elitarni, zaprawieni w bojach żołnierze gotowi wypełniać twoje rozkazy. Możesz otaczać wrogów wraz z towarzyszami lub polować na nich niczym samotny wilk. Możesz korzystać z osłon lub walczyć z otwartą przyłbicą. Możesz korzystać z taktycznych ataków dystansowych lub walczyć twarzą w twarz z przeciwnikiem za pomocą potężnych ciosów wręcz i morderczego omni-ostrza.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz
Karta graficzna: 256 MB
Pamięć RAM: 1 GB dla XP lub 2 GB dla Vista / Windows 7
Hdd: 15 GB
System: Windows XP/Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.