Proszę czekać...

Maneater

Maneater

Dystrybutor: Tripwire Interactive
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 149.99 zł
Twoja cena: 99.99 zł

lub 419.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Maneater w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie Epic Games Launcher.Maneater to RPG akcji dla pojedynczego gracza, której akcja została osadzona na niebezpiecznych wodach Gulf Coast. Walcz o przetrwanie na otwartym oceanie, na bagnach i w rzekach - wszędzie czyha niebezpieczeństwo. Zanurz się w żyjącym świecie pełnym zagrożeń, ale i nagród. Zwiedź zatopione statki, strasz na bagnach, lub po prostu poszukaj ofiar na pełnych wodach oceanu. Twoją jedyną bronią jest spryt, szczęki i możliwość ewoluowania po każdym posiłku. Wszystko jest dziś w jadłospisie… zabij lub zgiń.

Maneater zawiera kampanię fabularną z historią opowiadającą o rekinie szukającym zemsty na mordercy swojej matki, którym był “Scaly” Pete. Ocean jest za mały dla nich dwóch, więc konfrontacja jest nieunikniona. “Scaly” Pete to rybak, który dorastał słuchając opowieści o tym, jak żarłacz biały zabił jego ojca. Ludojad nie miał litości, więc on dziś też jej nie ma i gorliwie poluje na rekiny.

- Pożeraj, eksploruj i ewoluuj w innowacyjnej grze RPG akcji z otwartym światem.
- Przejdź kampanię fabularną z zabawną narracją Chrisa Parnella (znanego m.in. z Saturday Night Live, 30 Rock, Rick and Morty).
- Zjadaj ludzi, wchłaniaj składniki odżywcze i znajdź rzadkie rekinie przedmioty, pozwalające wyewoluować poza granice natury.
- Zwiedź 7 wielkich regionów, w tym bagna Gulf Coast, plaże wypoczynkowe, doki przemysłowe, otwarty ocean i więcej. Zobacz w akcji żywy świat z pełnym cyklem dni i nocy.
- Odblokuj i użyj różnych ewolucji, które ulepszają i poprawiają rekina w miarę rozgrywki.
- Drużyny łowców i system nagród - ludzie się bronią! Walcz z różnymi typami łowców, od małych łódek po straż nadbrzeżną.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.