Proszę czekać...

Mafia Trylogia

Mafia Trylogia

Dystrybutor: Hangar 13
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 249.99 zł
Twoja cena: 119.99 zł

lub 503.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Mafia Trylogia w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie Steam.Mafia Trylogia zawiera:
- Mafia: Edycja ostateczna – zaprojektowany całkowicie na nowo klasyk, który dał początek tej kultowej serii.
- Mafia II: Edycja ostateczna – uwielbiana przez fanów część serii, zremasterowana do rozdzielczości HD.
- Mafia III: Edycja ostateczna – ponowne zetknięcie się z wielokrotnie nagradzanym, narracyjnym arcydziełem.

Mafia: Edycja ostateczna

Pierwsza część gangsterskiej sagi – Lost Heaven, stan Illinois, lata 30. XX wieku. W tej zaprojektowanej całkowicie od podstaw na nowym silniku grze, ze zaktualizowanym scenariuszem, nowymi przerywnikami filmowymi, dodatkowymi sekwencjami i innymi elementami wzbogacającymi rozgrywkę, będziesz piął się w górę hierarchii w szeregach włoskiej mafii w latach ery prohibicji w Stanach Zjednoczonych. Po nieumyślnej sprzeczce z mafią, taksówkarz Tommy Angelo zostaje wciągnięty w ten przesiąknięty zbrodnią, przestępczy świat. Początkowo bardzo niepewny co do swej przyszłości obok rodziny Salierich, Tommy wkrótce odkrywa, że niektóre profity mają zbyt dużą wartość, by tak łatwo z nich zrezygnować.

Mafia II: Edycja ostateczna

Część druga gangsterskiej sagi – Empire Bay, stan Nowy Jork, lata 30. i 40. XX wieku. W tej niesamowicie zremasterowanej do rozdzielczości HD i po raz pierwszy w historii dostępnej na platformy obecnej generacji grze wcielisz się w gangstera w złotej erze zorganizowanej przestępczości. Bohater wojenny Vito Scaletta zostaje wplątany w kontakty z mafią, chcąc spłacić długi swego ojca. Wraz ze swoim kumplem Joe, Vito pnie się w górę mafijnej hierarchii, aby zdobyć wyższy status i idące za tym zyski. Jednak każde nowe ryzyko ponosi za sobą coraz cięższe konsekwencje…

Mafia III: Edycja ostateczna

Część trzecia gangsterskiej sagi – Nowe Bordeaux, stan Los Angeles, rok 1968. Po latach walki w Wietnamie, Lincoln Clay wie swoje: rodzina to nie ci, przy których się rodzisz; to ci dla których umierasz. Kiedy jego rodzina zastępcza pada ofiarą włoskiej mafii, Lincoln tworzy swoją nową rodzinę i zapowiada zemstę na odpowiedzialnym za wyczynione krzywdy Mafioso.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.