Proszę czekać...

Mafia 3

Mafia 3

Dystrybutor: Hangar 13
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 189.99 zł
Twoja cena: 64.99 zł

lub 272.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Mafia 3 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Mafia III to gra akcji. Za przygotowanie najnowszej odsłony odpowiada studio Hangar 13 utworzone przez wydawcę, firmę Take-Two.

 

Tym razem akcja rozgrywa się w Nowym Orleanie, w 1968 roku, który możemy zwiedzać, zasiadając za kierownicą pojazdów z tamtego okresu. Głównym bohaterem trzeciej Mafii jest weteran wojny w Wietnamie i członek rodziny mafijnej, Lincoln Clay, który niegdyś został wystawiony przez swoich kompanów na pewną śmierć. Protagonista zamierza dorwać zdrajców i wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę, ale nie uczyni tego w pojedynkę. Pomogą mu inni gangsterzy - Cassandra i Burke, a także Vito Scaletta, którym sterowaliśmy w Mafii II.

 

Mafia III stawia nacisk na zróżnicowaną i nieliniową rozgrywkę, oferując możliwość wykonywania zadań głównych i podejmowania istotnych decyzji, a także zawiera liczne misje poboczne. Wśród opcjonalnych aktywności znajdziemy między innymi wojny gangów –;;;; będziemy mogli przejmować tereny należące do innych rodzin, biorąc udział w dynamicznych strzelaninach. Dokonamy tego przy wykorzystaniu karabinów maszynowych, rewolwerów, pistoletów, strzelb, a nawet granatów.

 

Autorzy trzeciej Mafii wykorzystali moc konsol Xbox One i PlayStation 4 oraz zaawansowanych PC, tworząc nie tylko wciągającą, ale i piękną grę, która dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii może pochwalić się wysokiej jakości oprawą audiowizualną.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel I5-2500K, AMD FX-8120
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660, AMD Radeon HD7870, 2 GB
Pamięć RAM: 6 GB
Hdd: 50 GB
System: Windows 7 64-bit

Zaloguj się, żeby dodać opinie.