Proszę czekać...

Mafia 3 - Deluxe Edition

Mafia 3 - Deluxe Edition

Dystrybutor: Hangar 13
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 99.99 zł
Twoja cena: 69.99 zł

lub 293.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Mafia 3 - Deluxe Edition w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Edycja Deluxe zawiera grę Mafia III oraz Season Pass.

 

Mafia III to gra akcji. Za przygotowanie najnowszej odsłony odpowiada studio Hangar 13 utworzone przez wydawcę, firmę Take-Two.

 

Tym razem akcja rozgrywa się w Nowym Orleanie, w 1968 roku, który możemy zwiedzać, zasiadając za kierownicą pojazdów z tamtego okresu. Głównym bohaterem trzeciej Mafii jest weteran wojny w Wietnamie i członek rodziny mafijnej, Lincoln Clay, który niegdyś został wystawiony przez swoich kompanów na pewną śmierć. Protagonista zamierza dorwać zdrajców i wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę, ale nie uczyni tego w pojedynkę. Pomogą mu inni gangsterzy - Cassandra i Burke, a także Vito Scaletta, którym sterowaliśmy w Mafii II.

 

Mafia III stawia nacisk na zróżnicowaną i nieliniową rozgrywkę, oferując możliwość wykonywania zadań głównych i podejmowania istotnych decyzji, a także zawiera liczne misje poboczne. Wśród opcjonalnych aktywności znajdziemy między innymi wojny gangów –;;;; będziemy mogli przejmować tereny należące do innych rodzin, biorąc udział w dynamicznych strzelaninach. Dokonamy tego przy wykorzystaniu karabinów maszynowych, rewolwerów, pistoletów, strzelb, a nawet granatów.

 

Autorzy trzeciej Mafii wykorzystali moc konsol Xbox One i PlayStation 4 oraz zaawansowanych PC, tworząc nie tylko wciągającą, ale i piękną grę, która dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii może pochwalić się wysokiej jakości oprawą audiowizualną.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.