Proszę czekać...

Mafia 3: Definitive Edition

Mafia 3: Definitive Edition

Dystrybutor: Hangar 13
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 124.99 zł
Twoja cena: 54.99 zł

lub 230.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Mafia 3: Definitive Edition (Edycja Ostateczna) w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie Steam.Mafia III: Edycja Ostateczna zawiera podstawową wersję gry, wszystkie fabularne DLC (Gaz do dechy!, Niedokończone sprawy, Znak czasów) oraz pakiety dodatkowe (Pakiet lojalności wobec rodziny i Pakiet uzbrojenia: Sędzia, przysięgli, kat) wydane po raz pierwszy w jednym zestawie.

Jest rok 1968. Po latach walki w Wietnamie Lincoln Clay zrozumiał: rodzina to nie ludzie, wśród których przychodzi się na świat, ale ci, dla których się ginie. Teraz Lincoln wraca do Nowego Bordeaux i chce zostawić za sobą życie przestępcy. Gdy jego rodzina zastępcza, czarna mafia, pada ofiarą zdrady mafii włoskiej, Lincoln na zgliszczach tworzy nową organizację, aby przebić się przez szeregi wroga i dopełnić zemsty na mafiosach odpowiedzialnych za wcześniejsze wydarzenia. Nie obędzie się bez strzelanin, zaciętej walki wręcz, gorączkowych pościgów samochodowych i znajomości ulicy. Odpowiednia ekipa, kilka trudnych decyzji, odrobina mokrej roboty i świat przestępczy stanie przed tobą otworem.

- NOWE BORDEAUX, FIKCYJNA WERSJA NOWEGO ORLEANU Z ROKU 1968 - Rozległy, zróżnicowany i ponury świat rządzony przez mafię i skorumpowanych urzędników. Atmosferę epoki podkreśla dopracowana oprawa graficzna i dźwiękowa.
- GROŹNY ANTYBOHATER Z PRZYPADKU - Wciel się w Lincolna Claya, osieroconego weterana wojny wietnamskiej, który chce się zemścić na włoskiej mafii za brutalne zabójstwa członków czarnej mafii – najbliższej rodziny, jaką kiedykolwiek miał.
- MŚCIJ SIĘ PO SWOJEMU - Wybierz styl gry. Możesz załatwiać sprawy za pomocą brutalnej siły ognia lub wykorzystać wojskowe szkolenie Lincolna i zebrane informacje do pokonania włoskiej mafii.
- NOWA RODZINA NA PROCHACH STAREJ - Buduj własne imperium, decydując, którego z poruczników nagrodzisz, a którego zdradzisz...

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.