Proszę czekać...

Lost Planet 3 EU

Lost Planet 3 EU

Dystrybutor: Capcom
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 160.00 zł
Twoja cena: 29.99 zł

lub 125.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Najnowsza odsłona Lost Planet już w ofercie na keye.pl Klucze zostaną wysłane najpóźniej w dniu premiery. Należy je aktywować na platformie STEAM.Lost Planet 3 to kolejna odsłona serii gier akcji, ktore rozgrywają się na obcej, zlodowaciałej planecie. Markę stworzyło studio Capcom, ale trzecią część przygotowała zewnętrzna firma - studio Spark Unlimited.

W Lost Planet 3 wracamy do korzeni serii, aby poznać historię pojawienia się ludzi na E.D.N. III. Tym razem wcielamy się w rolę "zwykłego" pilota Jima, który wyrusza na ten świat w poszukiwanie pieniędzy. Lokalna baza Coronis potrzebuje energii termicznej, więc Jim i inni najemnicy muszą podjąć się zbadania niebezpiecznych terenów. Zdecydowną większość z nich zamieszkana jest przez Akridy czyli lokalne potwory o ogromnych rozmiarach.

Spar Unlimited zrezygnnowało z paru rozwiązań znanych z Lost Planet 2, aby powrócić do pomysłów z pierwszej części. Głównym elementem gry jest kampania solowa, która opowiada powyższą historię rozgrywającą się tylko na lodowych terenach. Większy nacisk położono na wykorzystanie maszyn bojowych, czyli potężnego mecha Jima. Rozgrywka za sterami pojazdu ukazana jest z perspektywy pierwszej osoby, a walka na piechotę znad ramienia bohatera.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Dwurdzeniowy 2.5 GHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 9800
Pamięć RAM: 3 GB
Hdd: 16 GB
System: Windows XP/ Vista/ 7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.