Proszę czekać...

Lost in Random

Lost in Random

Dystrybutor: Zoink
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 99.99 zł
Twoja cena: 59.99 zł

lub 251.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Lost in Random w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.Igraj z losem w Lost in Random™, gotyckiej przygodowej grze akcji inspirowanej baśniami, gdzie o losie każdego obywatela decyduje rzut kością.

Rządzone przez złą królową królestwo Random jest podzielone na sześć mrocznych krain, w których o życiu decyduje przeklęta czarna kość. W tej opowieści, stworzonej przez nagradzane szwedzkie studio Zoink i ze scenariuszem napisanym przez Ryana Northa, laureata Nagrody Eisnera i autora „Pory na przygodę!” oraz komiksu „The Unbeatable Squirrel Girl” od Marvel Comics, dołączysz do Even, dziewczynki w pechowej sytuacji i bez grosza przy duszy, która wyrusza na mroczną wyprawę na ratunek ukochanej siostrze. Wraz ze swoim towarzyszem Diceyem, dziwaczną małą żywą kością, Even musi nauczyć się korzystać z chaosu królestwa Random, odkrywając tradycyjną opowieść z nowoczesnym przekazem.

Przechadzaj się po tajemniczych brukowanych ulicach Random, poznawaj jego nieprzewidywalnych mieszkańców i odważnie stawiaj czoła wyzwaniom. Bierz udział w straszliwych bitwach dzięki unikalnej mieszance taktycznej walki, zbierania kart i wybuchowej rozgrywki z użyciem kości. Żeby przetrwać, musisz czym prędzej nauczyć się toczyć bitwy na gigantycznych planszach-arenach, które zmieniają się z każdym rzutem kości! Dowiedz się, jak przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść i zanurz się w mroczną krainę czarów, w której przetrwają tylko odważni.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.