Proszę czekać...

Life is Feudal: Your Own

Life is Feudal: Your Own

Dystrybutor: Bitbox Ltd.
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 74.99 zł
Twoja cena: 54.99 zł

lub 230.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Life is Feudal: Your Own w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Life is Feudal jest dziełem niezależnego rosyjskiego studia Bitbox. Gra zaprojektowana została jako połączenie MMORPG oraz symulacji życia w epoce średniowiecza. Ambicją twórców było odwzorowanie historycznych realiów, w tym zwłaszcza narzędzi i metod pracy sprzed wieków.

Akcja gry toczy się w niewielkim, średniowiecznym królestwie o powierzchni około 450 kilometrów kwadratowych. Na jego terenie znajdują się m.in. złoża cennych surowców, lasy oraz siedliska zwierząt. Bohater kreowany przez gracza musi zapewnić sobie przetrwanie w niegościnnym otoczeniu, zbudować schronienie, obronić się przed drapieżnikami i napastnikami, wyprodukować narzędzia pracy itd.

Rozgrywka nie posiada wyraźnie zarysowanej fabuły i związanych z nią zadań, cechuje się także pełną swobodą w eksplorowaniu rozległych lokacji. Zabawa skupia się na przekształcaniu terenu (m.in. drążenie tuneli, kopanie dołów, usypywanie wzniesień), pozyskiwaniu surowców, wznoszeniu zabudowań, produkcji przedmiotów i walce z przeciwnikami. (www.gry-online.pl)

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.