Proszę czekać...

LEGO The Hobbit Video Game

LEGO The Hobbit Video Game

Dystrybutor: Travellers Tales
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 126.00 zł
Twoja cena: 18.99 zł

lub 79.76 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

LEGO The Hobbit Video Game w ofercie na keye.pl Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Lego The Hobbit to oparta na podstawie powieści tolkienowskiej gra przygodowa. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Travellers Tales.

Lego The Hobbit to gra w dużej mierze odzwierciedlająca wydarzenia znane z filmów Hobbit: Niezwykła Podróż oraz  Hobbit: Pustkowie Smauga. Scenariusz gry opiera się na kluczowych wątkach pochodzących bezpośrednio z filmowej adaptacji. W trakcie naszej przygody spotykamy zatem takie postacie jak Gandalfa, Bilbo Baginsa , Thorina i innych. Cały świat Hobbita został przebudowany przy użyciu klocków lego. Poruszamy się po świecie zbudowanym z klocków możemy brać udział w efektownych pojedynkach. Charakterystyczną cechą gry jest ograniczenie przemocy. Gra skierowana jest zarówno do młodszych jak i starszych graczy. Dzięki zagadkom zamieszczonym w grze, mamy możliwość zróżnicowania zabawy pomiędzy wytężaniem naszego oręża oraz umysłu.

W Lego The Hobbit, podobnie jak w pozostałych grach znanych z serii Lego mocny akcent postawiono na tryb kooperacji, do naszej dyspozycji została oddana możliwość gry w trybie dla wielu graczy poprzez Internet lub bezpośrednio połączeniem lokalnym.  

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: 2.0GHz Pentium Dual Core E2180
Karta graficzna: GeForce 7600 GS
Pamięć RAM: 2 GB
Hdd: 10 GB
System: Windows XP

Zaloguj się, żeby dodać opinie.