Proszę czekać...

LEGO Star Wars The Force Awakens - Edycja Deluxe

LEGO Star Wars The Force Awakens - Edycja Deluxe

Dystrybutor: Traveller's Tales
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 49.99 zł
Twoja cena: 24.99 zł

lub 104.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

LEGO Star Wars The Force Awakens - Edycja Deluxe w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Edycja Deluxe zawiera grę oraz Season Pass.

Moc jest silna w tej grze... Bestsellerowa seria gier LEGO® powraca w nowej, pełnej zabawy i żartów przygodzie ze świata Gwiezdnych wojen. Wciel się w postacie z filmu, takie jak Rey, Finn, Poe Dameron, Han Solo, Chewbacca, C-3PO i BB-8, a także Kylo Ren, generał Hux i kapitan Phasma.

W LEGO Gwiezdne Wojny™: Przebudzenie Mocy™ możesz przeżyć na nowo epickie sceny z przebojowego filmu, przedstawione w unikalnej oprawie LEGO, a także odkryć zupełnie nowe wątki fabularne ze świata Gwiezdnych Wojen, które opisują wydarzenia między filmami Gwiezdne Wojny: Powrót Jedi i Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy.

LEGO Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy wprowadza nowe elementy mechaniki rozgrywki, takie jak usprawniony system multibudowy, który pozwala na wybór jednej z wielu opcji konstrukcyjnych w celu pokonania etapu w grze, a także zupełnie nowe, dynamiczne bitwy na blastery, w których gracze wykorzystują elementy otoczenia, by odeprzeć siły Pierwszego Zakonu.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.