Proszę czekać...

LEGO Jurassic World

LEGO Jurassic World

Dystrybutor: TT Games Ltd
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 39.99 zł
Twoja cena: 22.99 zł

lub 96.56 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

LEGO Jurassic World w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Za sprawą LEGO Jurassic World bestsellerowa seria przygodowych gier akcji wprowadza zupełnie nowe doświadczenia, ale wciąż oferuje tę samą, dobrze znaną mechanikę rozgrywki i charakterystyczny humor.

 

LEGO Jurassic World to świetna okazja, by zobaczyć na ekranie dobrze znane postacie, by wspólnie z nimi przeżyć najważniejsze momenty kultowych filmów. Scenariusz przygotowany na potrzeby gry zawiera fragmenty znane z kultowej trylogii Jurassic Park autorstwa Stevena Spielberga, zapoczątkowanej w 1993 roku, a także obrazu Jurassic World w reżyserii Colina Trevorrowa.

 

LEGO Jurassic World przedstawia historię, której akcja toczy się w parku rozrywki na wyspie Isla Nublar. W trakcie przeprowadzanie eksperymentu, polegającego na stworzeniu nowego dinozaura, mającego połączyć cechy i wygląd welociraptora i tyranozaurem, nie wszystko poszło zgodnie z planem. Nowy przedstawiciel gatunku zaatakował turystów przebywających w okolicy.

 

Twórcy umożliwiają wcielenie się w jednego z dwudziestu rozmaitych dinozaurów, zbudowanych z LEGO, które sieją spustoszenie, a jakżeby inaczej –; w świecie zbudowanym ze słynnych, duńskich klocków. Triceratops, Raptor, Kompsognat czy T-Rex to tylko przykłady niektórych pradawnych gadów dostępnych w LEGO Jurassic World. W trakcie zabawy można zdobyć bursztyn LEGO, czyli specjalny przedmiot pozwalający na stworzenie nowych dinozaurów poprzez manipulowanie kodem genetycznym.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core 2 Duo
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 7600GS or ATI Radeon 1950, 256 Mb RAM
Pamięć RAM: 2 GB RAM
Hdd: 10 GB
System: Windows®XP SP3, Windows Vista/7/8

Zaloguj się, żeby dodać opinie.