Proszę czekać...

Left 4 Dead

Left 4 Dead

Dystrybutor: Turtle Rock Studios
Język:


Region: Europa
Platforma:
Cena sugerowana: 80.00 zł
Twoja cena: 29.99 zł

lub 125.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Left 4 Dead  w ofercie na keye.pl. Należy aktywować na platformie STEAM. Gra posiada blokadę regionalną, nie może być aktywowana w Australii i Niemczech.Left 4 Dead (L4D) to nowa drużynowa gra akcji ze stajni Valve, odpowiedzialnej za Counter-Strike i Half-Life. Wzorem swoich poprzedników ta gra ma wszelkie predyspozycje, aby zrewolucjonizować gatunek.

L4D to survival horror rozgrywający się we współczesnych czasach. Musisz połączyć siły z garstką innych ocalałych, aby wspólnie przedrzeć się przez zastępy zainfekowanych zombie i mutantów.

Walcząc w trybie drużynowym, masz przed sobą cztery obszerne kampanie osadzone w mieście i poza nim. Każda ma swój cel główny i obejmuje pięć dużych map. Całość składa się na niepowtarzalną opowieść o walce ocalałych o przeżycie. Do drużyny może należeć 1-4 graczy, dzięki czemu do wyboru jest zabawa dla jednej lub wielu osób.

Zachowaniami zombie oraz ocalałych sterowanych przez komputer kieruje sztuczna inteligencja nowej generacji. Jest to zbiór zaawansowanych systemów na bieżąco analizujących poczynania graczy, aby odpowiednio dopasować do nich szybkość i poziom trudności rozgrywki. W ten sposób każda gra jest niepowtarzalna.

Kogo nudzi tradycyjny arsenał, może w Left 4 Dead stanąć po drugiej stronie: jako jeden z czterech „przywódców zainfekowanych”. Otwierają się wtedy zupełnie nowe możliwości... Do dyspozycji masz np. 15-metrowy język-lasso lub brzuch pełen wybuchowego metanu.

 

  • Gra twórców Counter-Strike i Half-Life.
  • Wciągająca rozgrywka drużynowa.
  • Zaawansowana sztuczna inteligencja kierująca poczynaniami przyjaciół i wrogów, zapewniająca potężną dawkę adrenaliny w każdym z trybów: jednoosobowym, wieloosobowym i drużynowym.
  • 20 nowych map, 10 nowych broni, 4 obszerne kampanie.
  • Kwintesencja rozgrywki sieciowej: dopasowanie graczy, statystyki, rankingi i system nagród.
  • Rzut oka na kulisy powstawania gry w trybie Designer’s Commentary.
  • Silnik Source.
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Pentium IV 3GHz, Dual Core 2GHz
Karta graficzna: 256MB Pixel Shader 3.0, DX9
Pamięć RAM: 1 GB
Hdd: 7,5 GB

Zaloguj się, żeby dodać opinie.