Proszę czekać...

Left 4 Dead Bundle

Left 4 Dead Bundle

Dystrybutor: Valve
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 29.99 zł
Twoja cena: 44.99 zł

lub 188.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Left 4 Dead Bundle w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Pakiet zawiera Left 4 Dead oraz Left 4 Dead 2.

 

Wysoko oceniona przez graczy i recenzentów rozgrywka Left 4 Dead została wzbogacona o nowe elementy, dzięki czemu Left 4 Dead 2 wyznacza nowe standardy w gatunku drużynowych gier akcji. Udoskonalony system zawiadywania sztuczną inteligencją na bieżąco modyfikuje efekty warunków pogodowych, obiekty otoczenia oraz napływ zombie, dopasowując jednocześnie ich liczebność oraz cechy do sposobu gry gracza. Left 4 Dead 2 za każdym razem jest inne i niepowtarzalne! 

Ponadto do dyspozycji są nowi ocalali, zombie, bronie i przedmioty oraz większa niż w pierwszej części liczba kampanii po obu stronach, a dla wielbicieli ekstremalnych doznań tryb Survival, w którym każda minuta życia to sukces. Narzędziem przetrwania może być wszystko – piła łańcuchowa, siekiera, kij baseballowy lub choćby patelnia! 

Left 4 Dead 2 osadzone jest w podobnym czasie co część pierwsza, czyli tuż po wybuchu epidemii, która zmieniła większość populacji w mutanty zombie. Gracze wcielą się w role czterech nowych ocalałych, którzy będą musieli przebić się z Savannah w Georgii przez wielkie bagna aż do francuskiej dzielnicy Nowego Orleanu, gdzie nastąpi ostateczna konfrontacja.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Pentium 4 3.0GHz
Karta graficzna: NVidia 6600
Pamięć RAM: 2GB
Hdd: 13 GB
System: Windows 7 32/64-bit / Vista 32/64 / XP

Zaloguj się, żeby dodać opinie.