Proszę czekać...

Left 4 Dead 2

Left 4 Dead 2

Dystrybutor: Valve
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 59.00 zł
Twoja cena: 39.99 zł

lub 167.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Left 4 Dead 2 w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Zombie..Zombie są wszędzie. Apokalipsa nastała. Z grobów powstają umarli i jedyne czego pragną to świeża krew. Jako jeden z niewielu ocalałych musisz odnaleźć się w nowej potwornej rzeczywistości.

Left 4 Dead 2 to kontynuacja znakomitej sieciowej strzelanki stworzonej przez Valve. Przenieś się do opanowanego przez zombie świata i wraz z przyjaciółmi dotrzyj do bezpieczneog schronienia.

Osadzona w świecie apokalipsy zombie gra Left 4 Dead 2 jest następcą laureata wielu nagród, gry kooperacyjnej numer jeden roku 2008 - czyli Left 4 Dead.
Ta kooperacyjna gra akcji osadzona w konwencji horroru przeprowadzi ciebie i twoich znajomych przez miasta, bagna i cmentarze Południa, od Savannah aż do Nowego Orleanu, w pięciu obszernych kampaniach.
Zagrasz jako jeden z czterech nowych Ocalałych, uzbrojonych w szeroki zakres klasycznych oraz ulepszonych broni. Będziesz miał także okazję wyżyć się na Zarażonych przy użyciu wielu diabelnie skutecznych broni białych, od pił mechanicznych i siekier zaczynając, na patelni kończąc.
Użyjesz tych broni przeciwko trzem nowym, przerażającym Specjalnym Zarażonym (będziesz miał także okazję zagrać nimi w trybie Kontra).

 

  • Gra kooperacyjna nowej generacji, prosto od ludzi którzy stworzyli Half-Life, Portal, Team Fortress i Counter-Strike.
  • Ponad 20 nowych przedmiotów i broni, na czele z ponad 10 broniami białymi - siekiera, piła mechaniczna, patelnia, kij bejsbolowy - naprawdę pozwalają ci "zbliżyć się" do zombie.
  • Nowi Ocalali. Nowa historia. Nowe dialogi.
  • Pięć obszernych kampanii, dla trzech trybów gry: Kooperacyjnego, Kontry i Przetrwania.
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Pentium 4 3.0GHz
Karta graficzna: NVidia 6600
Pamięć RAM: 1 GB
Hdd: 13 GB
System: Windows 7 / Vista 32/64 / XP

Zaloguj się, żeby dodać opinie.