Proszę czekać...

League of Legends 50 USD

League of Legends 50 USD

Dystrybutor: Riot Games
Data ważności : 26.05.2025
Język:


Region: US
Platforma:
Cena sugerowana: 209.00 zł
Twoja cena: 189.99 zł

lub 797.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

League of Legends 50 USD w ofercie na keye.pl. Klucz doda do twojego konta League of Legends 50 USD. Uwaga! Klucz posiada regionalizację może zostać aktywowany wyłącznie na kontach z regionu USA.

 League of Legends to pierwsza produkcja studia Riot Games. Jest ona sieciowym, drużynowym action/RPG, w którym musimy walczyć z innymi graczami w granicach zamkniętej areny, przypominającej mapy znane z typowej strategii czasu rzeczywistego. Mamy więc do czynienia z rozwiązaniem podobnym do znanego z Demigod czyDefence of the Ancients.

Na arenach stają naprzeciw siebie dwie drużyny (trzyosobowe albo pięcioosobowe, w zależności od wybranej mapy). Przed każdym spotkaniem z puli ponad stu postaci wybieramy bohatera, którym będziemy sterować. W miarę awansowania na wyższe poziomy doświadczenia zyskujemy potężniejsze umiejętności, unikalne dla każdego herosa. W trakcie meczu zdobywamy także złoto, przeznaczane na zakup przedmiotów, które ostatecznie kształtują charakter kierowanej postaci. Ponadto przed grą możemy wybrać dwie umiejętności z puli zdolności dostępnych dla każdego bohatera. Wpływ na statystyki naszych postaci mają również specjalizacje i runy wybierane przed meczem.

 

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.