Proszę czekać...

L.A. Noire

L.A. Noire

Dystrybutor: Team Bondi
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 120.00 zł
Twoja cena: 39.99 zł

lub 167.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

L. A. Noire w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.L. A. Noire to gra, której akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Team Bondi. Całość stanowi połączenie klasycznej detektywistycznej przygodówki oraz gry akcji.

Fabuła gry przenosi nas do 1947 roku, a konkretnie do targanego korupcją i handlem narkotykami Los Angeles. Głównym bohaterem produkcji jest weteran II wojny światowej Cole Phelps, który po zakończeniu wojny wraca do USA i wstępuje do szeregów policji. Gra pozwala nam dokładnie prześledzić najważniejsze momenty z kariery Phelpsa. Zabawę zaczynamy w drogówce, biorąc udział w zadaniach o stosunkowo małym znaczeniu. Dokonania głównego bohatera zostają jednak zauważane, czego rezultatem jest awans do innych wydziałów, jak chociażby zabójstw czy narkotykowego.

Naszym zadaniem będzie eksploracja miejsc zbrodni w celu poszukiwania obiektów ważnych dla danego śledztwa. Poza tym Cole musi umiejętnie przepytywać świadków oraz podejrzanych. Nie brakuje także elementów znanych z gier akcji. Bierzemy udział w pościgach (zarówno pieszych jak i samochodowych), bójkach czy efektownych strzelaninach.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Quad Core 3.2 GHz
Karta graficzna: GeForce GTX 580
Pamięć RAM: 8 GB
Hdd: 16 GB
System: Windows XP/Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.