Proszę czekać...

L.A. Noire - Complete Edition

L.A. Noire - Complete Edition

Dystrybutor: Team Bondi, Rockstar Leeds
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 29.99 zł
Twoja cena: 49.99 zł

lub 209.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

L.A. Noire - Complete Edition w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Complete Edition zawiera L.A. Noire oraz DLC Bundle (dodatkowe sprawy oraz stroje).

 

L.A. Noire to detektywistyczna gra przygodowa. Mechanika rozgrywki została skonstruowana tak, by gracz nigdy nie odniósł porażki - od jego poczynań zależy, jak potoczy się śledztwo. Akcja L.A. Noire rozgrywa się w Los Angeles, w latach czterdziestych ubiegłego stulecia. Wcielamy się w policjanta, Cole''a Phelpsa, który musi rozwiązywać zróżnicowane sprawy, szukając morderców, złodziei czy innych przestępców. Badamy poszlaki na miejscu zbrodni, rozmawiamy ze świadkami i staramy się znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania.

 

Szczególną uwagę podczas rozgrywki w L.A. Noire przykuwa niezwykle realistyczna mimika twarzy postaci, która umożliwia przeprowadzanie śledztw w niespotykany dotąd sposób. Dzięki licznym animacjom bez problemu możemy wyczytać, czy osoba, którą przesłuchujemy, mówi prawdę czy też kłamie. L.A. Noire zachwyca pod względem oprawy wizualnej i dźwiękowej. Autorom udało się stworzyć klimat czasów powojennych za sprawą klimatycznej grafiki i soundtracku, który buduje odpowiednią atmosferę.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: 2.4 GHz - Intel / AMD
Karta graficzna: 512MB VRAM - NVIDIA GeForce 8600 GT 512MB / Radeon HD3000
Pamięć RAM: 2 GB RAM
Hdd: 16 GB
System: Windows 7 / Windows Vista SP 1 / Windows XP SP 3

Zaloguj się, żeby dodać opinie.