Proszę czekać...

Kozacy 3 - Złota Edycja

Kozacy 3 - Złota Edycja

Dystrybutor: GSC Game World
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 129.99 zł
Twoja cena: 54.99 zł

lub 230.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Kozacy 3 - Złota Edycja w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Złota Edycja zawiera podstawową edycję gry oraz wszystkie dodatki.

 

Kozacy 3 Trzecia odsłona cyklu strategii czasu rzeczywistego, osadzonych w historycznych realiach XVII i XVIII wieku. Tytuł został stworzony przez reaktywowane ukraińskie studio GSC Game World, znane m.in. z takich gier jak S.T.A.L.K.E.R. czy American Conquest. Pod względem fabuły tytuł stanowi w znacznej mierze remake pierwszej części serii, wydanej pierwotnie w 2000 roku. Podczas rozgrywki możemy opowiedzieć się po stronie 12 historycznych nacji, z których każda dysponuje własnym zestawem budynków, oddziałów i technologii.

 

Rozgrywka bazuje na klasycznych schematach gatunku RTS, a do naszych obowiązków należy rozbudowa bazy, gromadzenie surowców oraz szkolenie armii, która weźmie udział w kolejnych potyczkach z wrogiem. Mimo że w grze kierujemy potężnymi armiami (do 10 tys. jednostek równocześnie), przewidziano możliwość wydawania rozkazów pojedynczym żołnierzom. Ci z kolei opisani zostali kilkoma podstawowymi parametrami, takimi jak zdrowie, morale, wyszkolenie, doświadczenie czy zmęczenie.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel® Core 2 Duo 1,6 GHz/AMD 3000+
Karta graficzna: nVidia GeForce 8800 / ATI Radeon HD 2600 PRO 256Mb / Intel HD3000
Pamięć RAM: 2 GB
Hdd: 6 GB
System: Windows XP/7/8/10

Zaloguj się, żeby dodać opinie.