Proszę czekać...

Knockout City

Knockout City

Dystrybutor: Velan Studios
Język:


Platforma:
Cena sugerowana: 89.99 zł
Twoja cena: 44.99 zł

lub 188.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Knockout City w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.Rzucaj, łap, podawaj, rób uniki i przebijaj się naprzód, aby świat zbijaka padł do Twych stóp. Duży wybór odjechanych piłek, lokacji i trybów gry utrzyma emocje na wysokim poziomie. Dodatkowo każdy sezon przyniesie nowe mapy, rodzaje piłek, nagrody, wydarzenia i wyzwania.

- Szalona zabawa – rządź w mieście dzięki szybkim meczom wieloosobowym zbijaka z niesamowitą mechaniką. Wzmacniaj swój atak przez doładowywanie piłki podaniami, celowanie w przeciwników różnymi wyspecjalizowanymi piłkami lub „zwijanie się” w dowolnym momencie, żeby mogli Tobą rzucać towarzysze z drużyny.

- Zbierz ekipę – złóż ze znajomymi gwiazdorską ekipę zbijaka i rozgrywaj mecze wieloosobowe w płynnej rozgrywce międzyplatformowej. Wspólnie nokautujcie rywali w meczach 3 na 3, 4 na 4 lub wszyscy przeciwko wszystkim. Podawajcie, rzucajcie i planujcie jako drużyna, aby zdominować grę i odblokować wyjątkowe nagrody przeznaczone tylko dla ekipy.

- Znajdź swój styl – pokaż swój status i wyjątkowy wygląd dzięki stylizacjom dla zawodników i ekipy oraz różnorodnym opcjom tworzenia postaci. Dostosuj swój wygląd, wyposażenie i nastawienie – od typu budowy ciała i fryzury przez własny szybowiec i pojazd załogi po animacje zwycięstwa, porażki i prowokacji.

- Zmierz się z Knockout City – walcz z innymi ekipami na dynamicznych mapach rozrzuconych po całym mieście. Specjalne cechy każdej mapy sprawiają, że każdy mecz będzie intensywnym, zaskakującym doświadczeniem. Zbijak kwitnie w zaułkach z rurami pneumatycznymi, na dachach drapaczy chmur, na ruchliwych ulicach, a nawet w miejscowej burgerowni i na placach budowy. Kiedy unikasz piłek, uważaj na jadące samochody, spady dachów, a nawet jedną czy dwie kule do rozbiórek.

- Uderzająco świeże, a jednak znajome – łatwo wskoczyć do gry dzięki intuicyjnemu sterowaniu, ale w pozostaniu mistrzem kluczowy jest trening. W wyrównanej walce tylko najbardziej uzdolnieni zbijacze wyróżniają się z tłumu. Wykorzystaj swoją wiedzę, by opanować tajniki gry i wykonywać spektakularne nokauty.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.