Proszę czekać...

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

Dystrybutor: Big Huge Games
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 169.99 zł
Twoja cena: 69.99 zł

lub 293.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Słynne RPG powraca! Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning to owoc współpracy autora bestsellerów R. A. Salvatore'a, twórcy Spawna Todda McFarlane’a i głównego projektanta Elder Scrolls IV: Oblivion Kena Rolstona. Kompleksowa walka RPG, bogaty świat, niesamowita grafika i odnowiona rozgrywka zapewniają graczom intensywne przeżycia.

Odkryj sekrety Amalur, od tętniącego życiem miasta Rathir, przez ogromny region Dalentarth, aż po ponure podziemia Brigand Hall Caverns. Ocal świat rozdarty przez wojnę i przejmij kontrolę nad kluczami do nieśmiertelności jako pierwszy wojownik, któremu udało się wyrwać ze szponów śmierci.

- Stwórz postać, która idealnie sprawdzi się w walce, wybierając spośród niezliczonych kombinacji zdolności, umiejętności, broni i elementów pancerza.
- Rewolucyjny system Destiny umożliwia ciągłą ewolucję klasy bohatera tak, by lepiej pasowała do twojego stylu gry.
- Płynnie łącz ataki bronią i magiczne, mierząc się z wrogami w ogromnych sekwencjach walk i uśmiercaj ich przy użyciu brutalnych zagrań Fateshift.
- Rozszerz swoją przygodę z Amalur dzięki DLC znanym z oryginalnej wersji gry – od Teeth of Naros, aż po Dead Kel i nie tylko!
- Czekają na ciebie setki godzin rozgrywki RPG! Podróżuj od tętniącego życiem miasta Rathir, przez ogromny region Dalentarth, aż do ponurych podziemi Brigand Hall Caverns, odkrywając sekrety Amalur!
- Poznaj najgłębsze warstwy fabuły świata zanurzonego w 10 000 lat fikcyjnej historii, stworzonej przez autora bestsellerów „New York Timesa”, R. A. Salvatore.
- Ocal świat rozdarty przez zażartą wojnę i przejmij kontrolę nad kluczami do nieśmiertelności jako pierwszy wojownik, któremu udało się wyrwać ze szponów śmierci.
- Odkryj bogaty świat, który oceniono jako zawierający „więcej elementów, niż powinna mieć jakakolwiek gra jednoosobowa”!
- Baw się wykonując niezliczone zadania poboczne, pełne intryg politycznych, romansu, złowieszczej magii, a nawet będące czystym kaprysem – wszystkie są istotne dla misji głównej.
- Wersja Re-Reckoning zyskała poprawioną grafikę.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.