Proszę czekać...

Kingdom Come: Deliverance - Royal Edition

Kingdom Come: Deliverance - Royal Edition

Dystrybutor: Warhorse Studios
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 149.99 zł
Twoja cena: 59.99 zł

lub 251.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Kingdom Come: Deliverance - Royal Edition w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Royal Edition zawiera grę Kingdom Come: Deliverance oraz dodatki DLC:

- A Woman's Lot,
- Band of Bastards,
- From the Ashes,
- The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon,
- Treasures of The Past.

 

Kingdom Come: Deliverance to oparta na fabule i osadzona w otwartym świecie gra RPG, która pozwoli ci przeżyć niesamowitą przygodę rozgrywającą się w Świętym Cesarstwie Rzymskim.

Śmierć ukochanego cesarza Karola IV Luksemburskiego pogrążyła królestwo w mroku – wojna, korupcja i niezgoda rozdzierają ten kraj. Koronę odziedziczył jeden z synów Karola, Wacław. Jest on władcą naiwnym, egoistycznym i pozbawionym ambicji. Jego przyrodni brat i król Węgier, Zygmunt, wyczuwa słabość Wacława. Pod pozorem odwiedzin udaje się do Czech i porywa brata. Pusty tron pozwala mu do woli plądrować krainę i grabić jej bogactwa.

Masz na imię Henryk i jesteś synem kowala. Nagle trafiasz w sam środek chaosu. Twoje spokojne życie legło w gruzach, gdy wieś, w której mieszkałeś, została spalona przez najemników króla Zygmunta. Los sprawił, że jako jedyny ocalałeś z masakry, Trafiasz do Radziga Kobyli, który organizuje zbrojny opór. Stajesz się częścią krwawej wojny domowej i dołączasz do walki o przyszłość Czech.

Pomścij śmierć swoich rodziców walcząc z najeźdźcami, wypełniając brzemienne w skutkach zadania i podejmując decyzje, które wpłyną na tok rozgrywki. Odkrywaj majestatyczne zamki, leśne ostępy i rozwijające się miasteczka oraz inne, niezliczone i niezwykle realistyczne lokacje na terenie średniowiecznych Czech!

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.