Proszę czekać...

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

Dystrybutor: Warhorse Studios
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 219.99 zł
Twoja cena: 34.99 zł

lub 146.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Kingdom Come: Deliverance w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Kingdom Come: Deliverance to oparta na fabule i osadzona w otwartym świecie gra RPG, która pozwoli ci przeżyć niesamowitą przygodę rozgrywającą się w Świętym Cesarstwie Rzymskim.

 

Śmierć ukochanego cesarza Karola IV Luksemburskiego pogrążyła królestwo w mroku – wojna, korupcja i niezgoda rozdzierają ten kraj. Koronę odziedziczył jeden z synów Karola, Wacław. Jest on władcą naiwnym, egoistycznym i pozbawionym ambicji. Jego przyrodni brat i król Węgier, Zygmunt, wyczuwa słabość Wacława. Pod pozorem odwiedzin udaje się do Czech i porywa brata. Pusty tron pozwala mu do woli plądrować krainę i grabić jej bogactwa.

 

Masz na imię Henryk i jesteś synem kowala. Nagle trafiasz w sam środek chaosu. Twoje spokojne życie legło w gruzach, gdy wieś, w której mieszkałeś, została spalona przez najemników króla Zygmunta. Los sprawił, że jako jedyny ocalałeś z masakry, Trafiasz do Radziga Kobyli, który organizuje zbrojny opór. Stajesz się częścią krwawej wojny domowej i dołączasz do walki o przyszłość Czech.

 

Pomścij śmierć swoich rodziców walcząc z najeźdźcami, wypełniając brzemienne w skutkach zadania i podejmując decyzje, które wpłyną na tok rozgrywki. Odkrywaj majestatyczne zamki, leśne ostępy i rozwijające się miasteczka oraz inne, niezliczone i niezwykle realistyczne lokacje na terenie średniowiecznych Czech!

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz, AMD CPU Phenom II X4 940
Karta graficzna: Nvidia GPU GeForce GTX 660, AMD GPU Radeon HD 7870
Pamięć RAM: 8 GB
Hdd: 40 GB
System: 64-bit Windows 7 / 64-bit Windows 8 (8.1) / Windows 10

Zaloguj się, żeby dodać opinie.