Proszę czekać...

Killing Floor: Incursion (VR)

Killing Floor: Incursion (VR)

Dystrybutor: Tripwire Interactive
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 149.99 zł
Twoja cena: 78.99 zł

lub 331.76 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Killing Floor: Incursion (VR) w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.UWAGA! Wymaga gogli wirtualnej rzeczywistości (VR) - HTC Vive lub Oculus Rift.

 

Studio Tripwire Interactive, twórcy serii Red Orchestra oraz Killing Floor, przedstawiają wielorozdziałową, napędzaną przez historię przygodę stworzoną specjalnie dla systemu VR. Odkryj niezwykle szczegółowy i wciągający świat w pojedynkę lub z partnerem, walcząc o życiu przy wykorzystaniu pistoletów, strzelb, toporów, a nawet od czasu do czasu oderwanej kończyny. Podróżuj przez zróżnicowane środowiska, od przerażających farm po tajemnicze katakumby, by odkryć kto lub co stoi za zagrożeniem ze strony Zeda. Dowiedz się, co tak naprawdę planuje Korporacja Horzine i uważaj komu zaufasz.

 

- Kooperacyjny rozgrywka: Gdy robi się ciężko, zaproś znajomego! Zagraj w trybie kooperacji ze znajomym w obu trybach: Historii i Odmowie.
- Narracyjna kampania: Zagraj w pięcioetapową, w pełni ugłosowioną kampanię, by odkryć sekrety Horzine oraz ich związek z Zedami.
- Odmowa - Nieskończony tryb gry: Zobacz jak długo przetrwasz przeciwko Zedom w tym nieskończonym trybie! Coraz mocniejsze grupy Zedów są rzucane przeciwko tobie, aż w końcu ulegniesz. Nowa broń, specjalne wzmocnienia, oraz inne mechaniki są dostępne w tym trybie.
- Ekspresywna przemoc: Zedowie, których atakujesz, nie tylko umierają; zostają zdekapitowani i rozczłonkowani, a głowy i kończyny latają wokół pokryte krwią. Możesz nawet podnosić szczątki Zedów i wykorzystać je jako broń!
- Wciągające otoczenia: 5 różnych środowisk do zwiedzenia, od nowoczesnych wirtualnych obiektów treningowych po zrujnowane pola kempingowe, każde z nich ma własnie zagrożenia i historię.
- Różnorodność uzbrojenia: Rąb, tnij, strzelaj i wysadzaj swoją drogę przez hordy Zedów za pomocą wachlarza broni od toporów po snajperki. Każdy poziom wprowadza nowe opcje przemocy.
- Przerażający Zedowie: Niektórzy Zedowie zataczają się, niektórzy pełzają, niektórzy biegają, a niektórzy strzelą do ciebie z armaty plazmowej! Każd Zed ma własną taktykę, mocne strony i słabości, których musisz się nauczyć, jeśli chcesz przetrwać.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel i3-6100 / AMD FX4350
Karta graficzna: NVIDIA GTX 960 / AMD Radeon R9 290
Pamięć RAM: 8 GB
System: Windows 8

Zaloguj się, żeby dodać opinie.