Proszę czekać...

Killing Floor 2 - Edycja Deluxe

Killing Floor 2 - Edycja Deluxe

Dystrybutor: Tripwire Interactive
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 99.99 zł
Twoja cena: 39.99 zł

lub 167.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Killing Floor 2 - Edycja Deluxe w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Killing Floor 2 - Edycja Deluxe zawiera:

- pierwsza część Killing Floor

- Soundtrack Killing Floor 2
- Cyfrowy artbook Killing Floor 2
- Postać DJ Scully z unikatowym zestawem głosów, twarzy i skórek
- Dodatkowe przedmioty dla postaci, każdy w różnorodnych wariantach (słuchawki, okulary 3D i melonik)

 

Killing Floor 2 to kontynuacja bardzo ciepło przyjętej gry akcji FPP nastawionej na rozgrywkę w trybie kooperacji. Pierwsza odsłona cyklu autorstwa studia Tripwire Interactive zgromadziła społeczność ponad 3 milionów graczy.

 

Zabawa w drugiej części serii Killing Floor skupia się na odpieraniu fal nadciągających mutantów Zedów wspólnie z maksymalnie pięcioma innymi użytkownikami. Dlatego też autorzy stworzyli niesamowity system strzelania sprawiający ogromną frajdę zarówno nowicjuszom, jak i weteranom gatunku. Zadbali również o bogaty arsenał, który zawiera rozmaite typy broni, a także udostępnili szereg możliwości taktycznych do wykorzystania w grze. Nowe elementy wyposażenia czy też umiejętności można nabyć za gotówkę zdobywaną na kolejnych etapach rozgrywki.

 

Killing Floor 2 to nie tylko świetna grafika, ale i zaawansowany silnik fizyczny, dzięki któremu środowisko zmienia się w trakcie rozgrywki pod wpływem różnych wydarzeń. Na uwagę zasługują także realistyczne animacje i specjalny system obrażeń, który sprawia, że ciała wrogów są rozczłonkowywane podczas walki.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: 2.66 GHz - Core 2 Duo E8200 / Phenom II X2 545
Karta graficzna: GeForce GTS 250 / Radeon HD 4830
Pamięć RAM: 3 GB
Hdd: 10 GB
System: Windows 7 / Windows 8

Zaloguj się, żeby dodać opinie.