Proszę czekać...

Kaspersky Total Security (3 urządzenia / 1 rok)

Kaspersky Total Security (3 urządzenia / 1 rok)

Dystrybutor: Kaspersky
Język:


Region: PL
Platforma:
Cena sugerowana: 299.99 zł
Twoja cena: 158.99 zł

lub 667.76 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Kaspersky Total Security (3 urządzenia / 1 rok) w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na oficjalnej stronie. Nowa licencja, nie służy do przedłużania.Nasza najszybsza i najpopularniejsza ochrona - antywirus, ochrona przed ransomware, bezpieczna kamera, menedżer haseł, VPN i 87 innych technologii – w ramach jednej licencji dla urządzeń domowych. Kaspersky Total Security dla 3 urządzeń na 1 rok (PC, Mac, iOS, Android).

- Wiele warstw ochrony – dla komputerów PC, Mac i urządzeń z systemem Android oraz iOS - nasza ochrona nie tylko chroni urządzenia przed najnowszymi wirusami i ransomware, ale także blokuje ataki hakerów. Dodatkowo otrzymujesz takie narzędzia jak Blokowanie banerów, Anti-Spam, Software Updater i Czyszczenie komputera, które pomagają w zidentyfikowaniu luk, jak również blokują, usuwają i chronią przed zagrożeniami Twój komputer PC.

- Ochrona prywatności i tożsamości – gdy pracujesz, korzystasz z internetu i sieci społecznościowych - blokujemy narzędzia śledzące Twoją aktywność na komputerze, dzięki czemu nie mogą one monitorować Twojej aktywności online ani gromadzić danych na Twój temat. Ponadto otrzymasz informację, gdy nieautoryzowane aplikacje będą próbować uzyskiwać dostęp do kamery na Twoim komputerze PC lub Mac – lub jeśli wykryjemy program szpiegujący, który monitoruje Twoje połączenia, wiadomości i lokalizację na urządzeniu z systemem Android. A jeśli zgubisz swoje urządzenie z systemem Android, pomożemy Ci je zablokować, zlokalizować i wyczyścić, chroniąc w ten sposób znajdujące się na nim poufne dane.

- Bezpieczne pieniądze – chroni transakcje online - za każdym razem, gdy kupujesz online lub korzystasz z e-bankowości – na komputerze PC lub Mac – nasza unikatowa technologia Bezpieczne pieniądze otwiera Bezpieczną przeglądarkę, która chroni informacje związane z kartami płatniczymi, kontami online i transakcje finansowe.

- Bezpieczny VPN – zwiększ ochronę online - gdy korzystasz z internetu – na komputerze PC, Mac lub urządzeniu mobilnym – nasza bezpieczna usługa VPN automatycznie używa szyfrowanego tunelu, aby uniemożliwiać hakerom odczytywanie danych i wiadomości, jakie wysyłasz i odbierasz (szyfrowanie do 300 MB ruchu dziennie na urządzenie). Ponadto zapewnia ona ochronę nawet wtedy, gdy korzystasz z publicznej sieci Wi-Fi.

- Kaspersky Safe Kids Premium - narzędzie blokujące strony dla dorosłych, menedżer czasu korzystania z urządzenia, narzędzie monitorujące stan naładowania baterii i lokalizator GPS to funkcje naszej wszechstronnej kontroli rodzicielskiej, które są jak pomocna dłoń. Dodatkowo możesz sprawdzać lokalizację swojego dziecka oraz to, czy nie opuściło ono wskazanego przez Ciebie bezpiecznego obszaru.

Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.