Proszę czekać...

Kaspersky Internet Security (1 urządzenie / 1 rok)

Kaspersky Internet Security (1 urządzenie / 1 rok)

Dystrybutor: Kaspersky
Język:


Region: PL
Platforma:
Cena sugerowana: 169.99 zł
Twoja cena: 84.99 zł

lub 356.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Kaspersky Internet Security (1 urządzenie / 1 rok) w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na oficjalnej stronie. Nowa licencja, nie służy do przedłużania.Bądź bezpieczny – cokolwiek robisz w pracy i w domu. Gdy korzystasz z internetu na swoim komputerze PC, Mac czy urządzeniu z systemem Android, nasza zaawansowana ochrona blokuje szkodliwe programy, szpiegowanie przez kamerę sieciową, oszustwa finansowe itp. – wszystko przy użyciu jednej licencji. Kaspersky Internet Security dla 1 urządzenia na 1 rok (PC, Mac, Android).

- Wiele warstw ochrony – dla komputerów PC, Mac i urządzeń z systemem Android oraz iOS - nasza ochrona nie tylko chroni urządzenia przed najnowszymi wirusami i ransomware, ale także blokuje ataki hakerów. Dodatkowo otrzymujesz takie narzędzia jak Blokowanie banerów, Anti-Spam, Software Updater i Czyszczenie komputera, które pomagają w zidentyfikowaniu luk, jak również blokują, usuwają i chronią przed zagrożeniami Twój komputer PC.

- Ochrona prywatności i tożsamości – gdy pracujesz, korzystasz z internetu i sieci społecznościowych - blokujemy narzędzia śledzące Twoją aktywność na komputerze, dzięki czemu nie mogą one monitorować Twojej aktywności online ani gromadzić danych na Twój temat. Ponadto otrzymasz informację, gdy nieautoryzowane aplikacje będą próbować uzyskiwać dostęp do kamery na Twoim komputerze PC lub Mac – lub jeśli wykryjemy program szpiegujący, który monitoruje Twoje połączenia, wiadomości i lokalizację na urządzeniu z systemem Android. A jeśli zgubisz swoje urządzenie z systemem Android, pomożemy Ci je zablokować, zlokalizować i wyczyścić, chroniąc w ten sposób znajdujące się na nim poufne dane.

- Bezpieczne pieniądze – chroni transakcje online - za każdym razem, gdy kupujesz online lub korzystasz z e-bankowości – na komputerze PC lub Mac – nasza unikatowa technologia Bezpieczne pieniądze otwiera Bezpieczną przeglądarkę, która chroni informacje związane z kartami płatniczymi, kontami online i transakcje finansowe.

- Bezpieczny VPN – zwiększ ochronę online - gdy korzystasz z internetu – na komputerze PC, Mac lub urządzeniu mobilnym – nasza bezpieczna usługa VPN automatycznie używa szyfrowanego tunelu, aby uniemożliwiać hakerom odczytywanie danych i wiadomości, jakie wysyłasz i odbierasz (szyfrowanie do 300 MB ruchu dziennie na urządzenie). Ponadto zapewnia ona ochronę nawet wtedy, gdy korzystasz z publicznej sieci Wi-Fi.

Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.