Proszę czekać...

Kaspersky Anti-Virus (3 PC / 1 rok)

Kaspersky Anti-Virus (3 PC / 1 rok)

Dystrybutor: Kaspersky
Język:


Region: PL
Platforma:
Cena sugerowana: 199.99 zł
Twoja cena: 114.99 zł

lub 482.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Kaspersky Anti-Virus (3 PC / 1 rok) w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na oficjalnej stronie. Nowa licencja, nie służy do przedłużania.Najlepszy antywirus do domu - blokuje najnowsze wirusy, ransomware, spyware, kryptolokery itp. Blokuje generowanie kryptowalut obniżające wydajność komputera PC. Kaspersky Anti-Virus dla 3 PC na 1 rok.

- Podstawowa ochrona antywirusowa – chroni przed szkodami i przestojem - nasze nagradzane technologie antywirusowe chronią Twój komputer PC przed najnowszymi wirusami, ransomware i innym szkodliwym oprogramowaniem.
- Wykrywanie skryptów – blokuje szkodliwe programy generujące kryptowalutę - wykrywając skrypty, pomagamy zatrzymywać szkodliwe programy generujące kryptowalutę, które spowalniają działanie komputera i zużywają transfer danych.
- Skuteczna ochrona, która nie zmniejsza wydajności komputera - dzięki temu, że nasza ochrona działa „za kulisami”, nieustannie skanując w poszukiwaniu zagrożeń, Twój komputer działa tak, jak powinien. A z uwagi na to, że nasza ochrona jest teraz 15% „lżejsza” – w jeszcze mniejszym stopniu obciąża Twój komputer.
- Łatwe w użyciu funkcje pozwalają oszczędzać czas - nasz antywirus jest łatwy w instalacji i użytkowaniu, dzięki czemu masz więcej czasu na pracę, granie czy korzystanie z sieci społecznościowych. Z kolei nasz nowy, intuicyjny interfejs znacząco ułatwia znalezienie potrzebnych funkcji.

Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.