Proszę czekać...

Just Cause 2

Just Cause 2

Dystrybutor: Cenega
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 49.99 zł
Twoja cena: 18.99 zł

lub 79.76 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Just Cause 2 w ofercie na keye.pl . Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Just Cause 2 to kolejna odsłona serii gier akcji, która zadebiutowała na runku w drugiej połowie 2006r. Podobnie jak pierwsza część, za grę odpowiada studio Avalanche Studios.

Głównym bohaterem Just Cause 2 ponownie Rico Rodriguez - pracownik organizacji Agencja, który w poprzedniej odsłonie próbował obalić samozwańczy rząd w Ameryce Południowej. Tym razem Rico wyrusza do Azji Południowo-Wschodniej, gdzie na wyspie Panau czeka na niego kolejna niebezpieczna misja.

Główną zaletą gry Just Cause 2 jest możliwość swobodnej eksploracji ogromnej wyspy o powierzchni tysiąca kilometrów kwadratowych, która obfituje w zróżnicowane pod względem klimatu tereny (pustynie, dżungle, ośnieżone szczyty górskie), a także realistyczne efekty pogodowe. Ten obszar możemy przemierzać w dowolny, wybrany przez nas sposób. Rico potrafi biegać, pływać, prowadzić pojazdy zarówno naziemne jak i morskie czy powietrzne oraz skakać ze spadochronu. Pełna dowolność istnieje także w kwestii wykonywania zadań. Podobnie jak poprzednia część, jak i Just Cause 2 nie stara się nas prowadzić za rękę, pozwalając delektować się grę według własnego widzimisie.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Core 2 Duo 2.6 GHz
Karta graficzna: GeForce GTS 250
Pamięć RAM: 3 GB
Hdd: 10 GB
System: Windows Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.