Proszę czekać...

Jagged Alliance: Back in Action

Jagged Alliance: Back in Action

Dystrybutor: Coreplay
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 29.99 zł
Twoja cena: 5.99 zł

lub 25.16 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Jagged Alliance: Back in Action w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Jagged Alliance: Back in Action to remake Jagged Alliance 2, oferujący szereg nowości, w tym system walki Plan & Go, który łączy rozgrywkę w turach z akcją, co sprawia, że starcia są bardziej dynamiczne niż w pierwowzorze.

 

Dzięki Jagged Alliance: Back in Action ponownie mamy okazję wcielić się w dowódcę oddziału doborowych najemników. Ich zadanie polega na wyzwoleniu wyspy, nad którą piecze sprawuje żelazny despota. W tym celu udajemy się do fikcyjnego państwa Arulco i tam bierzemy udział w szereg niebezpiecznych misji rozgrywających się w ponad czterdziestu rozmaitych lokacjach.

 

Jagged Alliance: Back in Action na mapie strategicznej umożliwia kierowanie jednocześnie kilkoma oddziałami, które uprzednio stworzyliśmy. Podczas wykonywania zleconych zadań nie tylko korzystamy z siły fizycznej, ale także z dyplomacji oraz dbamy o aspekt ekonomiczny. Ten ostatni polega na zajmowaniu kopalń i obozowisk w celu uzyskania dostępu do potrzebnych zasobów. Ponadto możemy rozwijać swoje postacie, odblokowując nowe zdolności.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: 1.8 GHz - Core 2 Duo
Karta graficzna: 512 MB VRAM - ATI Radeon 2600 / NVIDIAGeforce 8800
Pamięć RAM: 2 GB RAM
Hdd: 3 GB
System: Windows XP (SP2) / Vista / Windows 7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.