Proszę czekać...

It Takes Two

It Takes Two

Dystrybutor: Hazelight
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 179.99 zł
Twoja cena: 89.99 zł

lub 377.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

It Takes Two w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.Wyrusz na najbardziej szaloną przygodę życia w „It Takes Two” – przełomowej platformowej grze przygodowej stworzonej z myślą o współpracy. Grajcie jako Cody i May – pokłócona para zmieniona w lalki za sprawą magicznego zaklęcia. Zamknięci w fantastycznym świecie, w którym za każdym rogiem czeka coś nieoczekiwanego, May oraz Cody niechętnie dążą do naprawienia swojego rozpadającego się związku.

- Kooperacyjna perfekcja – Zaproś znajomego do dołączenia za darmo dzięki funkcji „Dostęp dla znajomych” i wspólnie przeżyjcie ekscytującą przygodę stworzoną specjalnie dla dwóch graczy. Wybierzcie pomiędzy grą na jednym urządzeniu a rozgrywką online z podzielonym ekranem i stawcie czoło zmieniającym się wyzwaniom, w których współpraca jest jedynym sposobem na sukces.

- Innowacyjna i radosna rozgrywka – od rozszalałych odkurzaczy po eleganckich guru miłości – nigdy nie wiadomo, co się przytrafi. Dzięki wyzwaniom redefiniującym ten gatunek gier oraz nowym zdolnościom na każdym poziomie, doświadczycie rozgrywki, która w metaforyczny sposób łączy sferę rozgrywki z narracją, przesuwając granice interaktywnych historii.

- Uniwersalna historia o związkach – odkryj wzruszającą i serdeczną opowieść o wyzwaniach, jakie stoją przed parami. Pomóż Cody’emu i May nauczyć się, jak rozwiązywać spory. Poznaj zróżnicowaną obsadę niezwykłych i sympatycznych postaci. Połączcie siły i wyruszcie na przygodę, którą zapamiętacie na zawsze – razem!

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.