Proszę czekać...

Imperator: Rome

Imperator: Rome

Dystrybutor: Paradox Development Studio
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 99.99 zł
Twoja cena: 27.99 zł

lub 117.56 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Imperator: Rome w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Alexander. Hannibal. Cezar. Ci wielcy ludzie i wielu im podobnych ukształtowali przeznaczenie kontynentu. Potężni królowie, sprytni generałowie i niedoszli bogowie zostawili swoje ślady na terytoriach starożytnego Śródziemnomorza. Wokół tego morza, zwarte narody przetestowały swoje zalety i cnotę w zaciekłej walce, powstało też ich dziedzictwo kulturowe, polityczne nierozerwalnie związane z tym, co rozumiemy jako cywilizacja zachodnia. Ale nic nie było gwarantowane. Czy będziesz potrafił zmienić bieg historii w grze Imperator: Rome?

Imperator: Rome to najnowszy, wielki tytuł strategiczny od Paradox Development Studio. Akcja gry dzieje się w burzliwych wiekach od następców Imperium Aleksandra na Wschodzie do powstania Imperium Rzymskiego, Imperator: Rome zaprasza cię do ponownego przeżycia widowiskowości i wyzwań związanych z budowaniem imperium w epoce klasycznej. Zarządzaj swoją populacją, miej oko na zdradę i utrzymuj wiarę w swoich bogów.

Imperator: Rome to:

- Zarządzanie postaciami - Żywy świat postaci o różnych umiejętnościach i cechach, które z czasem ulegną zmianie. Poprowadzą twój naród, będą rządzić twoimi prowincjami i będą dowodzić twoją armią i flotami. Przedstawiamy także naszą nową, bardziej ludzką stronę komputerowych postaci.

- Zróżnicowane populacje - Obywatele, wolni ludzie, współplemieńcy i niewolnicy - każda populacja ma własną kulturę i religię. Niezależnie od tego, czy wypełnią twoje armie, wypełnią twoje skarbce lub wypełnią twoje kolonie, pilnuj ich szczęścia - twój sukces zależy od ich satysfakcji.

- Taktyka bitwy - Wybierz swoje podejście przed bitwą, aby przeciwstawić się fortelom swoich wrogów.

- Tradycje wojskowe - Każda kultura ma unikalny sposób prowadzenia wojny. Rzymianie i Celtowie mają do wyboru różne opcje. Odblokuj wyjątkowe bonusy, zdolności i jednostki.

- Różne typy rządowe - Zarządzaj senatem w republice, utrzymuj dwór w monarchii, odpowiedz klanom w systemie plemiennym.

- Barbarzyńcy i bunty - Migracja barbarzyńców może splądrować lub załatwić najlepszą ziemię, podczas gdy nielojalni gubernatorzy lub generałowie mogą zwrócić się przeciwko tobie - zabierając ze sobą swoje armie!

- Handel - Towary zapewniają premie do ich macierzystej prowincji. Czy wykorzystasz zapasy do lokalnej dominacji lub będziesz handlować nadwyżkami w celu pomnożenia bogactwa?

- Ulepszenie prowincji - Inwestuj w budynki, drogi i fortyfikacje, aby twoje królestwo było silniejsze i bogatsze.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.