Proszę czekać...

Human: Fall Flat

Human: Fall Flat

Dystrybutor: No Brakes Games
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 54.99 zł
Twoja cena: 13.99 zł

lub 58.76 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Human: Fall Flat w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Human: Fall Flat to komicznie beztroska platformówka osadzona wśród lewitujących, sennych pejzaży. Każdy poziom oferuje zupełnie nowe otoczenie: od majątków ziemskich, przez zamki, azteckie przygody, ośnieżone szczyty, ponure nocne krajobrazy i tereny miejskie. Do każdego celu prowadzi wiele ścieżek, a doskonale stonowane zagadki nagradzają eksplorację i pomysłowość.

Oczywiście chwiejne manewry Twojego Ludka nie ułatwiają sprawy: podczas skakania, wspinaczki, przenoszenia lub wymachiwania przedmiotami łatwo, by coś poszło nie tak – z przekomicznym rezultatem.

Nie przejmuj się, jeśli Twój Ludek spadnie z liny, źle oceni odległość czy zostanie zepchnięty z klifu przez znajomego. Po chwili znów zapadnie w sen, gotów na kolejne próby.

W Human: Fall Flat możesz grać w pojedynkę lub z maksymalnie ośmioma graczami w trybie online, by śmiechom nie było końca. Ponadto regularnie wydawane nowe poziomy oznaczają, że zabawa nieprędko się skończy!

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.