Proszę czekać...

Hot Wheels Unleashed

Hot Wheels Unleashed

Dystrybutor: Milestone
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 219.99 zł
Twoja cena: 129.99 zł

lub 545.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Hot Wheels Unleashed w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie Steam.Zbierz najlepsze pojazdy z uniwersum Hot Wheels™, zbuduj imponujące tory i ścigaj się do utraty tchu.

KOLEKCJONERSTWO CZY SZTUKA? JEDNO I DRUGIE - Najbardziej kultowe i poszukiwane pojazdy Hot Wheels™ już na Ciebie czekają. Przygotuj się do wyścigów na pełnym gazie!Wyróżnij się z tłumu, personalizując swoje pojazdy za pomocą specjalnego edytora barw firmowych.

ZAWSZE NA BIEGU - Pokaż, na co Cię stać, rywalizując w obłędnych wyścigach, i przygotuj się na wspaniałą zabawę! Driftuj, korzystaj z przyspieszaczy i pokonuj widowiskowe pętle. Tylko uważaj! Jadąc za wolno, narażasz się na działanie grawitacji. Trudniejsze wyzwania to większe zasługi. Rywalizuj ze znajomymi w trybie podzielonego ekranu dla 2 graczy lub zmierz się nawet z 12 przeciwnikami w trybie online.

DOBIERZ KSZTAŁT TORU - Wyścigi odbywają się w ogromnych, interaktywnych środowiskach, w których każdy z obiektów może zostać integralnym elementem toru. Wykaż się kreatywnością w ekstremalnie wciągającym edytorze torów! Zbuduj własny tor, korzystając z dowolnych elementów otoczenia, i twórz niesamowite wnętrza i plenery torów wyścigowych. Wyginaj i rozciągaj kultowy „pomarańczowy element”, dodawaj pętle, przyspieszacze, przeszkody i elementy specjalne, aby zbudować niesamowity park rozrywki, w którym będziesz organizować wyścigi. Udostępniaj swoje najbardziej zwariowane dzieła online i korzystaj z torów stworzonych przez innych graczy.

ŚCIGAJ SIĘ WE WŁASNYM ŚWIECIE - Urządź własną przestrzeń, korzystając z ogromnej liczby elementów, które możesz zbierać podczas przygód, i organizuj tam najwspanialsze wyścigi.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.