Proszę czekać...

Homefront

Homefront

Dystrybutor: Kaos Studios ,Digital Extremes
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 29.99 zł
Twoja cena: 19.99 zł

lub 83.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Homefront w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Homefront jest pierwszoosobową strzelaniną autorstwa Kaos Studios mającego na swoim koncie Frontlines: Fuel of War. Akcja opisywanego tytułu rozgrywa się w 2027 roku, dziesięć lat po upadku gospodarki i kryzysie energetycznym w Stanach Zjednoczonych, które są okupowane przez Koreę Północną.

 

Gracz wciela się w członka amerykańskiego ruchu oporu, walczącego z żołnierzami armii wspomnianego państwa. Autorem scenariusza do Homefronta jest John Milius, twórca Czasu Apokalipsy. Oprócz trybu dla pojedynczego gracza dostępny jest wariant rozgrywki wieloosobowej z dedykowanymi serwerami.

 

Homefront na tle innych strzelanek FPP, wyróżnia się systemem drama engine. Oznacza to, że przechodząc grę więcej niż jeden raz dostrzeżemy rozmaite zmiany – np. w kwestii rozmieszczenia przeciwników na mapie czy też wydarzeń rozgrywających się w wirtualnym świecie. Nie zmienia to jednak faktu, że sama gra jest oskryptowana i nastawiona na efektywność rodem z hollywoodzkich produkcji.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: 2.4 GHz - Intel Core 2 Duo
Karta graficzna: GeForce 7900
Pamięć RAM: 2 GB RAM
Hdd: 10 GB
System: Windows XP / Vista /7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.