Proszę czekać...

Hitman: Rozgrzeszenie

Hitman: Rozgrzeszenie

Dystrybutor: IO Interactive
Język:


Platforma:
Cena sugerowana: 39.99 zł
Twoja cena: 24.99 zł

lub 104.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Hitman: Rozgrzeszenie w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Hitman Rozgrzeszenie to piąta część serii o słynnym agencie 47. Najnowsza odsłona cyklu stanowi powrót do jego korzeni - twórcy inspirują się wydanym w 2000 roku Hitman Codename 47.

 

Hitman Rozgrzeszenie przedstawia nam postać zdradzonego przez swoich pracodawców Agenta 47, który tym razem działa na własną rękę, gdyż musi rozwikłać tajemniczy spisek, w który został wciągnięty. Z pewnością wykonanie zadania ułatwią mu jego umiejętności. Warto dodać, że bohater nie jest jednak osamotniony, gdyż w pokonywaniu kolejnych przeciwności losu pomaga mu znana fanom serii Diana Burnoowd.

 

Mechanika rozgrywki w Hitman Rozgrzeszenie nie uległa zmianie w stosunku do poprzedniczek, nadal mamy do czynienia z trzecioosobową grą akcji, w której zajmujemy się likwidowaniem kolejnych przeciwników, pozostając niezauważonym. Mimo to jednak twórcy poszli z duchem czasu i rozgrywka jest znacznie bardziej efektowna i dynamiczna niż we wcześniejszych odsłonach. Twórcy zaimplementowali także kilka uproszczeń po to, by gra była przyjazna także mniej doświadczonym użytkownikom.

 

Hitman Rozgrzeszenie bazuje na silniku Glacier 2, która sprawia, że całość prezentuje się wyjątkowo realistycznie. Na uwagę zasługuje mimika twarzy przy wykorzystaniu techniki motion-capture, znacznie bardziej zaawansowana sztuczna inteligencja przeciwników i sojuszników, a także oczywiście oprawa graficzna.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
System: Windows XP/Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.