Proszę czekać...

Hell Let Loose

Hell Let Loose

Dystrybutor: Black Matter
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 109.99 zł
Twoja cena: 99.99 zł

lub 419.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Hell Let Loose w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Walcz podczas najważniejszych bitew na froncie zachodnim (Carentan, Omaha Beach, Foy i nie tylko). To zupełnie nowa skala działań bojowych – niszczycielskie czołgi panują na polu bitwy, linie zaopatrzeniowe muszą wciąż zaopatrywać walczących, a ty jesteś trybikiem potężnej machiny wojennej. Hell Let Loose wrzuca cię w sam środek wojennego chaosu wraz ze świetnie przemyślanymi pojazdami, którymi możesz sterować. Linia frontu wciąż się zmienia, a przebiegiem bitwy rządzą zasady kładące szczególny nacisk na jednostki.

Co najmniej 9 przewijalnych map, opartych na prawdziwych zdjęciach i danych satelitarnych, zabiera cię na pole bitwy podzielone na wielkie sektory, które trzeba zdobyć. To sprawia, że gra wciąż się zmienia. Dwie formacje, złożone z 50 graczy każda, walczą na śmierć i życie w lasach, w miastach, na polach i mostach. Gdy sektor zostaje zdobyty, zapewnia twojej drużynie jeden z trzech zasobów, co dodatkowo wzbogaca rozrywkę i wpływa na drogę twojej drużyny ku zwycięstwu.

- Potężne bitwy wieloosobowe 50x50.
- Dwa różne tryby gry – ofensywy i działań wojennych.
- 9 map na początek (liczba wciąż rośnie) – wyląduj na Omaha Beach, walcz o Carentan i mroźne lasy Foy, by wspiąć się na Hill 400.
- Żadna bitwa nie wygląda tak samo – na każdej mapie jest 99 kombinacji punktów do zdobycia, co daje tysiące możliwości rozwoju działań.
- Wybierz i opanuj grę jedną lub wieloma z 14 klas, do których należą: oficer, medyk, strzelec maszynowy, dowódca, załogant, snajper i nie tylko.
- Ciągłe aktualizacje zawierające mapy, broń, funkcje i poprawki.
- Realistyczna balistyka i odrzut sprawiają, że strzelanie jest ciekawe i niełatwe.
- Rozmowa na krótkim zasięgu, kanały dowodzenia i jednostki.
- Ciągły rozwój – pokaż poziom swojego doświadczenia, odblokowując nowe mundury, wyposażenie i inne opcje, w miarę jak awansujesz wraz z postacią w kolejnych klasach.
- Steruj ogromnym wachlarzem pojazdów z II wojny światowej – tygrysami, shermanami, stuartami, pumami i nie tylko. Wciąż wprowadzamy nowe pojazdy.
- Bombarduj i rozwalaj wroga za pomocą broni ciężkiej, takiej jak działa przeciwczołgowe i artyleria.
- Twórz fortyfikacje na polu, by utrzymywać pozycję.
- Graj jako dowódca i prowadź drużynę do zwycięstwa, korzystając z różnych umiejętności przy planowaniu ruchu swoich wojsk na mapie taktycznej.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.