Proszę czekać...

Heliborne - Deluxe Edition

Heliborne - Deluxe Edition

Dystrybutor: JetCat Games
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 89.99 zł
Twoja cena: 39.99 zł

lub 167.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Heliborne - Deluxe Edition w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Edycja Deluxe zawiera grę Heliborne oraz wszystkie dodatki DLC.

 

W Heliborne zasiądziesz za sterami najbardziej znanych sowieckich i amerykańskich helikopterów bojowych. Staw czoła przeciwnikom w wiernie odwzorowanych misjach historycznych lub rywalizuj w trybie wieloosobowym z graczami z całego świata. W Heliborne będziesz mógł walczyć ramię w ramię z przyjaciółmi w ekscytującym trybie kooperacji. Produkcja studia Jet Cat Games wprowadza w ekscytujący świat śmigłowego lotnictwa wojskowego i pozwala doświadczyć podniebnych starć, oddając graczowi do dyspozycji maszyny z różnych epok (od lat 50. aż do współczesnych) oraz szeroki wachlarz map i misji. Heliborne oferuje przy tym dynamiczne pole bitwy, gdzie siły powietrzne wspierają oddziały naziemne, odpowiedzialne za fortyfikowanie pozycji i tworzenie linii zaopatrzeniowych.

 

Heliborne posiada dwa tryby rozgrywki. „Szybkie starcie” to walka o punkty, a „starcie frontalne” zakłada połączenie sił powietrznych z naziemnymi – na te drugie składają się jednostki kontrolowane przez SI. Gracz musi więc wykorzystać swoje strategiczne umiejętności i odpowiednio zarządzać artylerią, czołgami i transporterami - a to tylko część z przewidzianych w grze atrakcji.

 

Najważniejsze cechy:

  • Ponad 40 legendarnych śmigłowców z lat 1955-2003!
  • Ponad 100 dostępnych wariantów uzbrojenia!
  • Misje historyczne w trybie kooperacji!
  • 6 otwartych map, m.in.: Zatoka Tonkińska (Wietnam), Operacja Nguyen Hue (Wietnam), Prowincja Badachszan (Afganistan)!
  • 3 tryby rozgrywki: dla pojedynczego gracza, kooperacji i rywalizacja sieciowa do 16 graczy!
  • Otwarte mapy typu sandbox!
  • Pełne wsparcie dla padów, joysticków oraz klawiatury i myszki!
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.