Proszę czekać...

Hearts of Iron IV: Death or Dishonor DLC

Hearts of Iron IV: Death or Dishonor DLC

Dystrybutor: Paradox Development Studio
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 35.99 zł
Twoja cena: 24.99 zł

lub 104.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Hearts of Iron IV: Death or Dishonor DLC w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM. Dodatek Death or Dishonor wymaga podstawowej edycji gry Hearts of Iron IV.Death or Dishonor to rozszerzenie wzbogacające grę Hearts of Iron IV o nową grupę krajów, dzięki któremu gracze mogą obserwować największy w dziejach ludzkości konflikt z szerszej perspektywy. DLC koncentruje się na znajdujących się w trudnej sytuacji krajach położonych pomiędzy ZSRR a nazistowskimi Niemcami, które w czasie II wojny światowej stają przed trudnym wyborem – rozpoczęciem konfliktu z globalnym mocarstwem lub porzuceniem własnych ideałów, aby przetrwać.

Wraz z nowymi celami narodowymi dla Węgier, Rumunii, Czechosłowacji i Jugosławii, rozszerzenie Death or Dishonor uzupełnia grę o nowe unikatowe zdarzenia, sztukę poszczególnych nacji i wiele więcej, oferując graczom zupełnie nowe możliwości obserwowania i wpływania na bieg historii.

- Doświadcz wojny z trudnej perspektywy Węgier, Rumunii, Czechosłowacji i Jugosławii.
- Zaktualizuj swój arsenał, modernizując starsze jednostki lub korzystaj z przechwyconych pojazdów i sprzętu nieprzyjaciela.
- 3 nowe ścieżki tematyczne kompozytora Andreasa Waldetofta, sztuka czterech narodów oraz głosy oddziałów.
- Nowe działania dyplomatyczne i interakcje marionetkowe

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.