Proszę czekać...

Hearts of Iron IV - Cadet Edition

Hearts of Iron IV - Cadet Edition

Dystrybutor: Paradox Interactive
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 159.99 zł
Twoja cena: 69.99 zł

lub 293.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Hearts of Iron IV - Cadet Edition w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Hearts of Iron IV to rozbudowana strategia, której akcja toczy się w realiach II wojny światowej. Gra pozwala wybrać dowolny naród z burzliwego okresu 1939-1945 i poprowadzić go ku chwale!

 

Dzięki grze Hearts of Iron IV gracze mają okazję wykazać się umiejętnościami przywódczymi, bo tylko od nich zależy, czy zmienią bieg wydarzeń, czy poprowadzą je tak, by odpowiadały temu, co znamy z kart historii. Los świata leży w ich rękach, a do dyspozycji mają wojska piechoty, czołgi, samoloty, okręty, broń i nowo odkryte bronie masowego rażenia.

 

Hearts of Iron IV to nie tylko wojna na lądzie, morzu i w powietrzu, ale także w laboratoriach i fabrykach. Dzięki topograficznej mapie z porami roku, zmiennymi warunkami pogodowymi i zróżnicowanym ukształtowaniem terenu, gra pozwala na dostosowywanie strategii w zależności od sytuacji. Śnieg, błoto czy burze mogą okazać się nie tylko wrogiem, ale i sojusznikiem.

 

Poza trybem kampanii dla jednego gracza, w Hearts of Iron IV dostępny jest także multiplayer dla maksymalnie 32 graczy z opcją rywalizacji bądź współpracy.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core 2 Quad Q9400 @ 2.66 GHz / AMD Athlon II X4 650 @ 3.20 GHz
Karta graficzna: ATI Radeon HD 5850 / NVIDIA GeForce GTX470 1GB VRAM
Pamięć RAM: 4 GB
Hdd: 2 GB
System: Windows 7 64-bit

Zaloguj się, żeby dodać opinie.