Proszę czekać...

Hearthstone - Pakiet 5 kart

Hearthstone - Pakiet 5 kart

Dystrybutor: Blizzard
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 2.49 zł
Twoja cena: 2.75 zł

lub 11.55 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Hearthstone - Pakiet 5 kart w ofercie Keye.pl. Klucz należy aktywować na koncie Battle.net.Odłóż miecz, wyciągnij swoją talię i przygotuj się na Hearthstone – strategiczną grę karcianą z prostymi zasadami, dynamiczną akcją i wspaniałą grywalnością. Używaj kart, by rzucać zaklęcia, przyzywać różne stwory oraz dowodzić bohaterami Warcrafta podczas zaciętych pojedynków, w których najważniejsza jest strategia. Czy już wspominaliśmy, że gra jest całkowicie darmowa?

 

Wskocz do gry - Graj we własnym tempie. Niezależnie od tego, czy zmagasz się ze znajomymi, czy walczysz przeciw sztucznej inteligencji, większość potyczek trwa nie więcej niż 10 minut. Hearthstone to gra o niezwykle przystępnej mechanice i prostych zasadach, dostępna na komputery PC i Mac oraz tablety iPad.

 

Stwórz talię doskonałą - Hearthstone oferuje silne talie podstawowe oraz setki dodatkowych kart, które możesz wygrać, stworzyć lub kupić. Twoja kolekcja będzie stawać się coraz bogatsza, a wraz z nowymi kartami odkryjesz nieskończone możliwości strategiczne!

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.