Proszę czekać...

Halo Wars 2 - Ultimate Edition

Halo Wars 2 - Ultimate Edition

Dystrybutor: Creative Assembly
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 199.99 zł
Twoja cena: 249.99 zł

lub 1049.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Halo Wars 2 - Ultimate Edition w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na koncie Microsoft - umożliwia grę na Xbox One oraz systemach Windows 10.Do świata Halo zawitał nowy wróg - jedynie Ty możesz zapobiec zagładzie ludzkości. Pokieruj dzielną załogą statku Spirit of Fire i uratuj świat!

 

Akcja gry ma miejsce w 2559 roku - dokładnie 28 lat po wydarzeniach, które odbyły się w pierwszej części i niedługo po wydarzeniach z Halo 5: Guardians. Załoga Twojego statku wybudza się ze snu kriogenicznego i nie zdaje sobie sprawy z efektu wojny z Covenantami. Żołnierze zaraz po dostaniu alarmu z powierzchni Ark, czyli instalacji, która produkuje pierścienie Halo, zostają zaatakowani przez obcych - Banished. Tak zaczyna się zupełnie nowa przygoda!

 

Zostań przywódcą armii Spartan i innych sił w Halo - pokieruj oddziałem samochodów Warthog, czołgów Scorpion i innymi zupełnie nowymi jednostkami. Stocz brutalną walkę z mrożącym krew w żyłach wrogiem. Wyjdź zwycięsko z największego pola bitwy w historii Halo!, zostań bohaterem!

 

Halo Wars 2 łączy w sobie strategię czasu rzeczywistego, dynamikę walki oraz szybką i emocjonującą rozgrywkę. Wykonuj różne zadania, buduj bazę, szkól żołnierzy i twórz nowe jednostki. Walka opiera się na zasadzie Papier, kamień, nożyce. W walce z piechotą wykorzystaj pojazdy naziemne, natomiast piechota świetnie poradzi sobie z lotnictwem, które z kolei jest w stanie zgładzić maszyny naziemne.

 

Graj w trybie Blitz - połącz elementy gry z karcianką. Podczas kampanii i codziennych wyzwań zdobywaj karty, które symbolizują dane budowle lub jednostki.

 

Halo Wars 2 możesz wykorzystać moduł wieloosobowy. Masz do wyboru kilka trybów, które umożliwiają walkę 3 na 3 osoby: tryb Deathmatch (każdy na każdego), Strongholds, Domination (kontrolowanie wyznaczonych celów) czy Skirmish (walka z SI - samemu albo w co-opie). Jeśli grasz w multiplayerze to masz do wyboru nowe jednostki, które dysponują materiałami wybuchowymi oraz przywódców ze specjalnymi umiejętnościami.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel i5-2500, AMD FX-4350
Karta graficzna: AMD Radeon HD 7750 lub odpowiednik
Pamięć RAM: 6 GB
Hdd: 25 GB
System: Windows 10 (64-bit) lub Xbox One

Zaloguj się, żeby dodać opinie.